515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Podzimní pobyt pro DVA na 3 nebo 4 dny v Jeseníkách s polopenzí
Dovolená pro DVA v Jeseníkách na 3 nebo 4 dny v Penzionu Geppert s polopenzí. Na pokoji Vás bude čekat láhev moravského vína. K pobytu 1 hodina v bazénu pro oba. Poznejte barevný podzim Jeseníků!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Podzimní pobyt pro DVA na 3 nebo 4 dny v Jeseníkách s polopenzí

-53 %
Podzimní pobyt pro DVA na 3 nebo 4 dny v Jeseníkách s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 1. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Geppert
Ostružná 126
788 25 Branná

www.penziongeppert.cz
tel.: +420 776 091 499
e-mail: rudolf@penziongeppert.cz 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pohodová podzimní dovolená

Jeseníky patří k perlám našich hor, jsou rájem turistů i cyklistů, milovníků přírody, památek a dobrodružství. Vydejte se poznat tato obdivuhodná místa, které podzimní listí proměnilo do hýřivých barev.

Penzion Geppert

Penzion Geppert leží přibližně 10 km jižně od města Jeseníku v malé obci Ostružná. Místo se nachází v údolí pod horou Šerák. V okolí penzionu najdete mnoho atrakcí a krásných míst, které můžete navštívit.

Odpočinek si dopřejete v útulných pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají i balkon s výhledem na krásnou okolní přírodu. 

Součástí Vašeho balíčku je polopenze pro oba. Snídaně jsou podávány formou bufetových stolů a večeře je servírovaná. Stravování probíhá ve velké společenské místnosti, která slouží jako jídelna. Tady také můžete navštívit bar s nabídkou nápojů a drobných pochutin. 

V těsné blízkosti penzionu (100 m) se nachází krytý bazén s posilovnou a rehabilitačním centrem. Právě zde máte 1 hodinu pobytu zdarma pro oba. V blízkosti penzionu nechybí ani kino, kavárna, bankomat a supermarket.

Pokud se chcete vydat na cyklovýlet a nemáte kolo, v penzionu Vám ho rádi zajistí. Pro ty, kteří si kolo přivezou sebou, je v penzionu úschovna kol.  Poznejte krásu Jeseníků!

Volný čas v CHKO Jeseníky

Jeseníky nabízejí velké množství volnočasových aktivit. Vydejte se houbařit nebo sbírat lesní plody do zdejších krásných lesů! Lokalita je ideální pro turistiku a cykloturistiku nebo nordic walking. Region, v kterém se nachází penzion, je vybaven perfektním značením cest plných nádherných studánek a pomníčků zakladatelů lesů. 

A co tedy přesně navštívit v okolí penzionu?

 • Adrenalinový park v České Vsi - park je vybaven hřištěm pro děti, lanovým centrem a můžete se zde svézt i na čtyřkolkách. 
 • Horské minikáry - tato atrakce se pořádá na Ramzové.
 • Bobová dráha - velmi oblíbená atrakce turistů, kterou najdete Na Petříkově. 
 • Lanové centrum - skvělá nová atrakce v Branné.
 • Praděd - nejvyšší hora Jeseníků a druhá nejvyšší hora naší republiky. Na vrcholu můžete navštívit vysílač, kde Vás výtahem vyvezou do vyšších pater odkud je nádherný výhled po celém okolí.
 • Karlova Studánka - malé lázeňské městečko, které se rozkládá pod Pradědem. Jistě Vás nadchne svoji příjemnou horskou atmosférou.
 • Lázně Jeseník -  jsou součástí města Jeseníky vzdáleného od penzionu pouze 10 km. Možná je znáte pod názvem Priessnitzovy léčebné lázně. Proslavily se vodoléčbou. I toto místo stojí za návštěvu.
 • Dlouhé Stáně - rozlehlá vodní nádrž, která se využívá při výrobě elektrické energie. Leží ve vyšších polohách. Na kopec Vás pohodlně vyveze sedačková lanovka.
 • Velké losiny - vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C, nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku.

Zima v Jeseníkách

Pro ty kterým se poštěstí zastihnout zasněžené vrcholky Jeseníků zde vybíráme ty nejlepší zimní střediska:

 • ski areál Miroslav je perfektní pro začátečníky a rodiny s dětmi, najdete zde však i snowboard park a parkuje se zde zdarma
 • ski areál Ramzová - na své si zde přijdou i zkušenější lyžaři - 5 lanovek a vleků zajistí sportovní vyžití pro všechny
 • ve ski Ostružná - můžete trénovat pokud si ještě nejste úplně jistí v lyžácích a nebo zde učit lyžařskému umu své děti
 • ski Petříkov se ne nadarmo přezdívá "Moravský Kitzbühel" - v moderním areálu obklopeném lesy si zalyžujete od prosince až do dubna
 • v Branné, asi 12 kilometrů od Lipové Lázně, si zábavu užijí hlavně rodiny s dětmi, najdete zde i lyžařskou školu
 • ve skiparku Filipovice si na své přijdou jak lyžaři, tak i snowboardisté. Park se navíc nachází jen kousek Červenohorského sedla a leží v srdci CHKO Jeseníky
 • asi největší požitek ze zimních sportů budete mít v areálu Červenohorské sedlo, který je nejvýše položeným a jedním z nejoblíbenějších areálů v Jeseníkách vůbec

Jeseníky jsou skvělé také pro milovníky běžkování. Například běžecká trasa Horní Lipová - Ramzová, udržována rolbou, začíná přímo u budovy apartmánů. Další upravované trasy o délce několika desítek kilometrů vedou z každého ski areálu, vzájemně se protínají a pokračují za hranice do Polska i do sousedních hor. V jaké stopě se vydáte si můžete vybrat už teď.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 21.10. do 31.1.2014. 
 • Kupon neplatí v termínu 20.12.2013 - 1.1.2014.
 • Rezervace na čísle +420 776 091 499 nebo emailu rudolf@penziongeppert.cz.
 • Prodloužení pobytu na 4 dny (3 noci) včetně polopenze za příplatek 800 Kč. Prodloužení lze provést v dalším kroku Vašeho nákupu. 
 • Cena ubytování dětí dle dohody při rezervaci.
 • Pobyt s domácím mazlíčkem je možný po domluvě za 50 Kč/noc.
 • Více informací na www.penziongeppert.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena