515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Dovolená pro DVA na 4 dny v houbařském ráji na Šumavě
Pobyt pro DVA v Hotelu Kolibřík na Šumavě (Železná Ruda) na 4 dny se snídaní a lahví vína. Vydejte se do oblasti hlubokých lesů plných hub a spletitých turistických stezek!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Dovolená pro DVA na 4 dny v houbařském ráji na Šumavě

-40 %
Dovolená pro DVA na 4 dny v houbařském ráji na Šumavě
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Kolibřík
Špičák 53
340 04 Železná Ruda

www.sumava.net/kolibrik/
tel.: +420 602 201 132, 376 397 129
e-mail: hotel.kolibrik@seznam.cz 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Na dovolenou do houbařského ráje na Šumavě

Milujete podzimní přírodu plnou barevného listí, hub a svěží vzduch? Navštivte Šumavu na podzim! Poznejte místní vodopády, rybníky, slatě i okolní hory. Cestujte na kole či pěšky. A potom relaxujte v Hotelu Kolibřík, kde se o Vás skvěle postarají.

Turisty, cyklisty i nesportovce vítá Hotel Kolibřík

Hotel Kolibřík se nachází na Špičáku v Železné Rudě. Poblíž najdete horský sportovní areál, sedačkovou lanovku Pancíř, tenisové kurty i krytý bazén. Oblast je také vhodná jako startovní bod pro Vaše výlety do přírody

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. U většiny pokojů je i balkon, odkud je nádherný výhled na okolní hory (Špičák, Jezerní hora, Velký Javor,...). Při tak nádherném výhledu si budete moct vychutnat láhev vína, kterou získáte díky kuponu.

Součástí Vašeho pobytu jsou snídaně, podávané formou bufetu v místní jídelně od 8 do 9,30 hodin. Místní kuchyně je vyhlášená v okolí a doplňuje ji příjemné posezení s pohodovou atmosférou, stejně jako ve vinárně. Zde si můžete zahrát šipky nebo kulečník.

Co podniknout v okolí?

Šumava je známá svým čistým vzduchem a nádhernou přírodou. Hotel Kolibřík je ideálním výchozím bodem pro spoustu aktivit a výletů:

 • Houbaření - šumavské lesy jsou skvělým místem na houbaření,je tu tolik hub, že každý najde nějaký ten úlovek
 • Černé jezero a Čertovo jezero, Jezerní hora - národní přírodní rezervace chránící přirozená lesní společenstva několika typů. Poznejte jednu z celoevropsky významných lokalit, kterými se můžeme pyšnit.
 • Sjezdy na horských kolech - tuto atrakci poskytuje BIKE PARK na vrcholu Špičák, který se nachází pouze 300 m od hotelu
 • Rozhledna Poledník a Pancíř - rozhlédněte se po okolí a můžete spatřit nejen šumavské vrcholy, ale částečně i Bavorsko.
 • Rybaření - i bez rybářského lístku si můžete zakoupit povolenku k rybaření. Rybářské lokality naleznete do vzdálenosti 20 km od hotelu.
 • Archeopark Prášily - keltská osada, ukázky řemesel a mnoho zábavních programů Vám umožní poznat život dávných kultur.
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory a když je opravdu příznivé počasí je vidět i panorama Alp
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“ .
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy Plechého.

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů, která Vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno, který se nachází jen 30 metrů od penzionu. Je také vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 16.9. do 30.11.2013.
 • Rezervace na +420 602 201 132, 376 397 129 nebo na e-mailu hotel.kolibrik@seznam.cz.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.
 • Děti do 2 let ubytování a strava zdarma (možnost předem objednat přistýlku).
 • Dítě starší 2 let 210 Kč/noc se snídaní.
 • Možnost dokoupit večeře dospělá osoba 150 Kč/den, dítě 100 Kč/den.
 • Poplatek za psa 80 Kč/den.
 • Check-in a check-out dle dohody.
 • Více informací na www.sumava.net/kolibrik/.
nabídka byla ukončena