515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Dovolená pro DVA na 3 dny v atraktivní lokalitě u Adršpašských skal
Vydejte se do historického Náchoda k Adršpašsko-teplickým skalám na dovolenou pro DVA na 3 dny. Ubytování v Hotelu MG Slávie v centru města se snídaněmi, večeří a koktejlem! Skvělé pro rodiny - děti do 6 let zdarma a platnost do března 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Adršpach

Dovolená pro DVA na 3 dny v atraktivní lokalitě u Adršpašských skal

-44 %
Dovolená pro DVA na 3 dny v atraktivní lokalitě u Adršpašských skal
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel MG Slávie
Němcové 856
547 01 Náchod

www.hotel-mgslavie.cz
tel: 491 814 449, 724 046 454
email: info@hotel-mgslavie.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Perfektní dovolená v zajímavostmi nabitém kraji Babičky a loupežníka Lotranda

Vzpomínáte na slavnou pohádku, ve které se mladý loupežník Lotrando zamiloval do krásné princezny Zubejdy? A chcete poznat místa, kde se Lotrando učil loupit, kácel stromy a učil se v klášteře? Využijte dnešní nabídky a vydejte se na Náchodsko za perfektní dovolenou! Lotrando však není sám, kdo Vás krajem provede - nechybí třeba ani Babička ze stejnojmenné povídky!

Hotel MG Slávie v historickém centru Náchoda

Hotel MG Slávie se nachází v blízkosti historického centra Náchoda, asi 5 minut pěšky od náměstí - kousek od něj najdete krásný renesančně - barokní Náchodský zámek. Hotel nedávno prošel celkovou rekonstrukcí a nachází se v historické budově z roku 1927. 

Účelně a pohodlně zařízené pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízení a barevnou televizi.

Díky kupónu jsou pro Vás také připraveny dvoje snídaně formou bufetu a jedna dvouchodová večeře. Na jídle si pochutnáte v hotelové restauraci, kde si můžete objednat také výhodná polední menu nebo některou z široké nabídky italských pizz. V kupónu nechybí ani koktejl pro oba.

Náchodsko plné zajímavostí a tipů na výlety

Náchodsko svojí polohou a rozmanitou krajinou nabízí nespočet aktivit k pěší turistice, projížďce na horských kolech, výletech po značených turistických stezkách a v zimě také k sjezdovému lyžování a běžkování.
 
 
Celý kraj je protkán osudy zdejších rodáků - Aloise Jiráska, Josefa a Karla Čapkových, Boženy Němcové, Egona Hostovského a v neposlední řadě i Josefa Škvoreckého, který pochází přímo z Náchoda.
 
Věřte, že nudit se v tomto kraji určitě nebudete:
 • mezi nejnavštěvovanější místa tohoto regionu patří Adršpašsko - teplické skály, které jsou tvořeny unikátními pískovcovými skalními městy - ty jsou nejrozsáhlejšími skalními masivy ve střední Evropě
 • dominantou regionu a dalším uskupením skalních měst, roklin, skalních věží a hřibů tvoří 10 km dlouhý hřeben Broumovských stěn, dále hora Ostaš a stolové hory Bor a Hejšovina na hranicích s Polskem
 • poblíž Jaroměře se nachází rozsáhlá pevnost Josefov založená císařem Josefem II. se zpřístupněnou částí podzemních chodeb
 • mladší systém opevnění představuje pevnostní systém II. světové války Dobrošov, který je propojen naučnou stezkou s pěchotním srubem Březinka, upraveném autenticky do stavu roku 1938
 • poblíž Dobrošova zajděte také na Jiráskovu chatu, kde je vyhlídková věž i výletní restaurace
 • městečko a zámek Kuks je zajímavý především částečně zachovalými barokními lázněmi a hospicem z přelomu 17. a 18. století, jejichž rozsáhlou sochařskou výzdobu realizoval Matyáš Bernard Braun
 • fascinující je benediktýnský klášter v Broumově, postavený dle plánů K.I. Dienzenhofera a nyní také místem, kde uvidíte Turínské plátno
 • méně známý, ale také pozoruhodný je klášter v Polici nad Metují založený roku 1253 s gotickým pískovcovým portálem v průčelí kostela
 • ZOO a Safari Dvůr Králové vám umožní navštívit všechny světové kontinenty během několika chvil a vidět nejrůznější živočišné druhy z bezprostřední blízkosti.
 
Kousek od Náchoda se nachází také vodní nádrž Rozkoš, která je v zimě ideální k bruslení. V okolí se také můžete vypravit na běžky a samozřejmě nechybí ani možnosti lyžování - lyžařský areál Běloves na svazích Dobrošova a Náchodské vrchoviny se dvěma vleky je vhodný pro začátečníky, rodiny s dětmi i zkušenější lyžaře. 

Po stopách babičky v nedalekém Babiččině údolí

Chvíli zavzpomínejte na školní léta a vydejte se na obhlídku všech míst, která ve své nejslavnější povídce popisovala Božena Němcová. Z Hotelu MG Slávie je to do Babiččina údolí jen 10 minut autem!

 • Kdo že je ta "paní kněžna" - jedna z nejznámějších postav Babičky? Jde o Kateřinu Frederiku Vilemínu Benigna, vévodkyni Zaháňskou, která v roce 1800 zdědila Ratibořický zámek. Krásná, bohatá a duchaplná vévodkyně si Ratibořice zvolila za své stálé letní sídlo, které nechala v letech 1825-1826 přebudovat ve stylu klasicismu a empíru.
 • Mlýn si z knihy můžete pamatovat jako jednopatrovou kamennou budovu se zařízenou mlýnicí, pekárnou, dvěma komorami, dobovým nábytkem a předměty a dřevěným mlýnským kolem. Skutečnost není od popisu daleko a vy možná budete překvapeni, jak věrně je stavba v knize popsána.
 • Uvidíte zde také Viktorčin splav, i když dnes již z kamene a betonu. Zajímavostí je, že čela splavu musela být při posledním natáčení Moskalykova filmu přechodně obložena nařezanou kulatinou z velkých kmenů, aby splav připomínal dobu spisovatelčina dětství a místo, kde Viktorka pěla své tklivé písně.
 • Místo, kde Božena Němcová prožila léto se svými dětmi a kam také umístila celý děj Babičky je samozřejmě Staré Bělidlo. Romantická dřevěná roubená chalupa krytá šindelem leží nedaleko Ratibořického zámku v Ratibořickém údolí.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 31.10.2013 do 31.3.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 491 814 449, 724 046 454 nebo emailu info@hotel-mgslavie.cz.
 • Storno podmínky: rezervace je závazná, v případě nevyužití rezervovaného termínu kupón propadá; z vážných důvodů je možné rezervaci po domluvě s hotelem přeložit dle volných kapacit hotelu.
 • Nákupem více kupónů si můžete pobyt prodloužit.
 • Děti do 6 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
 • Děti od 6 let 100 Kč/noc/přistýlka.
 • Zvířata po domluvě s recepcí 50 Kč/noc.
 • Více informací na www.hotel-mgslavie.cz.
nabídka byla ukončena