515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách se psem

Je pro vás dovolená bez vašeho věrného společníka nepředstavitelná? Nebo ho prostě jen nemáte kde dát pohlídat? Máme pro vás nabídku horských hotelů, kde si můžete vzít svého pejska s sebou. I pro něj to může být super změna. Být celý den v přírodě a na čerstvém vzduchu se mu určitě bude líbit a vám taky. Vyzkoušejte to!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Horské pobyty se psem se slevou

Máte doma aktivního pejska, kterého byste rádi vzali s sebou na dovolenou? Využijte naši širokou nabídku pobytů se slevou v hotelech, které jsou na pobyt se psy připravené. A nemusíte se omezovat jen na Česko, vhodné ubytování najdete i v Tatrách nebo v Korutanech.

ikonka slevyUmožňujeme užít si pobyt na horách se psem se slevou. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt na horách se psem najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.