515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Dovolená na Lipně pro DVA s polopenzí a plážovým volejbalem
Pobyt v hotelu Swing kousek od břehu Lipenské přehrady pro DVA na 3 a více dní s polopenzí. Těšte se na vstup do bazénu, posilovny a na plážový volejbal. Objevujte okolí Lipna na kole nebo pěšky!
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: Zimní nebo jarní Lipno v hotelu se saunou, posilovnou a polopenzí + 1 dítě do 5,9 let zdarma

Dovolená na Lipně pro DVA s polopenzí a plážovým volejbalem

-46 %
Dovolená na Lipně pro DVA s polopenzí a plážovým volejbalem

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2016

Kde uplatnit voucher

Hotel Swing
Bližná 157, Černá v Pošumaví
 
www.hotelswing.cz
+420 607 625 177, +420 380 744 294
hotel-swing@email.cz

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Léto se blíží a je ten pravý čas si naplánovat dovolenou. Pokud byste ji rádi strávili aktivně a v krásném prostředí, vydejte se do hotelu Swing u Lipenské přehrady, kde o sportovní využití nebudete mít nouzi!

Stezka Korunami stromů u Lipna

Ubytování jen kousek od břehů Lipna

Hotel Swing se nachází kousek od Černé v Pošumaví a disponuje 40 pokoji. Každý z nich má vlastní sociální zařízení. Dále se v hotelu nachází dvě restaurace a vinárna. V létě je otevřena i formanka s předzahrádkou.

Hotel má také uzavřenou zahradu, kde se může grilovat a kde se nachází i atrakce pro děti - trampolína, houpačky a pískoviště. Kromě posilovny můžete navštívit i hotelovou saunu, zapůjčit si vybavení na badminton nebo petanque.

Hotelová pláž, která je vzdálená 200 metrů, má od července do sprna otevřené i občerstvení, takže vašemu lenošení u vody nebude nic chybět a po hraní plážového volejbalu se zde můžete odměnit něčím dobrým.

Hotel Swing u Lipenské přehrady

Hotelová restaurace
Zahrada s bazénem u hotelu Swing
Hotelová pláž s občerstvením

Okolí Lipna je jako stvořené pro sportovce

Pokud jezdíte rádi na kole, chodíte na túry, nebo třeba i jezdíte na in-line bruslích, Lipno vás jistě nezklame.

Zkuste třeba:

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras vás možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwarzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba". 
 • Trasy pro in-line brusle - "Jezerní in-line stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "In-line stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Na své si přijdou i milovníci přírody a historie:

 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy - Plechého.
 • Národní přírodní rezervace Čertova stěna a Luč se nachází v údolí řeky Vltavy, 3 km západně od obce Vyšší Brod. Jedná se o jednu z nejhezčích skalních lokalit v jižních Čechách.
 • Nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa.
 • Boubínský prales (48 km) - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Nejvýše položený hrad v Česku (1 053 m n. m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie.
 • Hrad Rožmberk, pocházející z poloviny 13. století, patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras.
 • Za romantikou se zase vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou.
 • Stezka korunami stromů, která vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Parku Lipno.
 • Český Krumlov - nádherné historické město, které patří na seznam světového dědictví UNESCO.

Vydejte se na trasu pro in-line brusle

Zámek Hluboká nad Vltavou


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 12. 4. 2016 do 30. 9. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel.
  +420 607 625 177 nebo na e-mailu hotel-swing@email.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 6 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu
  • děti od 6 do 15 let za 830 Kč/3 noci, 1 400 Kč/5 nocí, 1 800 Kč/7 nocí s polopenzí

 

Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Pobyty - Jižní Čechy a Šumava

Výběr varianty

nabídka byla ukončena