515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Dovolená na Lipně pro DVA s polopenzí a plážovým volejbalem
Pobyt v hotelu Swing kousek od břehu Lipenské přehrady pro DVA na 3 a více dní s polopenzí. Těšte se na vstup do bazénu, posilovny a na plážový volejbal. Objevujte okolí Lipna na kole nebo pěšky!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Dovolená na Lipně pro DVA s polopenzí a plážovým volejbalem

-46 %
Dovolená na Lipně pro DVA s polopenzí a plážovým volejbalem

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2016

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Swing
Bližná 157, Černá v Pošumaví
 
www.hotelswing.cz
+420 607 625 177, +420 380 744 294
hotel-swing@email.cz

 

Léto se blíží a je ten pravý čas si naplánovat dovolenou. Pokud byste ji rádi strávili aktivně a v krásném prostředí, vydejte se do hotelu Swing u Lipenské přehrady, kde o sportovní využití nebudete mít nouzi!

Stezka Korunami stromů u Lipna

Ubytování jen kousek od břehů Lipna

Hotel Swing se nachází kousek od Černé v Pošumaví a disponuje 40 pokoji. Každý z nich má vlastní sociální zařízení. Dále se v hotelu nachází dvě restaurace a vinárna. V létě je otevřena i formanka s předzahrádkou.

Hotel má také uzavřenou zahradu, kde se může grilovat a kde se nachází i atrakce pro děti - trampolína, houpačky a pískoviště. Kromě posilovny můžete navštívit i hotelovou saunu, zapůjčit si vybavení na badminton nebo petanque.

Hotelová pláž, která je vzdálená 200 metrů, má od července do sprna otevřené i občerstvení, takže vašemu lenošení u vody nebude nic chybět a po hraní plážového volejbalu se zde můžete odměnit něčím dobrým.

Hotel Swing u Lipenské přehrady

Hotelová restaurace
Zahrada s bazénem u hotelu Swing
Hotelová pláž s občerstvením

Okolí Lipna je jako stvořené pro sportovce

Pokud jezdíte rádi na kole, chodíte na túry, nebo třeba i jezdíte na in-line bruslích, Lipno vás jistě nezklame.

Zkuste třeba:

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras vás možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwarzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba". 
 • Trasy pro in-line brusle - "Jezerní in-line stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "In-line stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Na své si přijdou i milovníci přírody a historie:

 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy - Plechého.
 • Národní přírodní rezervace Čertova stěna a Luč se nachází v údolí řeky Vltavy, 3 km západně od obce Vyšší Brod. Jedná se o jednu z nejhezčích skalních lokalit v jižních Čechách.
 • Nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa.
 • Boubínský prales (48 km) - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Nejvýše položený hrad v Česku (1 053 m n. m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie.
 • Hrad Rožmberk, pocházející z poloviny 13. století, patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras.
 • Za romantikou se zase vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou.
 • Stezka korunami stromů, která vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Parku Lipno.
 • Český Krumlov - nádherné historické město, které patří na seznam světového dědictví UNESCO.

Vydejte se na trasu pro in-line brusle

Zámek Hluboká nad Vltavou


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 12. 4. 2016 do 30. 9. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel.
  +420 607 625 177 nebo na e-mailu hotel-swing@email.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 6 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu
  • děti od 6 do 15 let za 830 Kč/3 noci, 1 400 Kč/5 nocí, 1 800 Kč/7 nocí s polopenzí

 

Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Pobyty - Jižní Čechy a Šumava

Výběr varianty

nabídka byla ukončena