515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Letní rekreace pro DVA v masivu Králického Sněžníku s bazénem
Letní dovolená naplněná netradičními zážitky a odpočinkem pro DVA na Dolní Moravě ve zdejším nejvýše položeném penzionu. Užijte si dny plné výletů, adrenalinových sportů či naprostého nicnedělání!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Letní rekreace pro DVA v masivu Králického Sněžníku s bazénem

-50 %
Letní rekreace pro DVA v masivu Králického Sněžníku s bazénem

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Pod Slamníkem
Dolní Morava 104
561 69 Dolní Morava

www.podslamnikem.cz

tel. 606 631 069
e-mail: zdenek.smida@tiscali.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dobijte energii v ničím nerušeném prostředí hor

Ať už svůj čas trávíte nejraději ve dvou nebo s dětmi, v nádherné přírodě Jeseníků se Vám naskýtá nepřeberné množství možností, jak si společný čas nejlépe užít.

Penzion Pod SLamníkem se nachází v turisticky vyhledávané lokalitě Dolní Morava

Chcete svou dovolenou trávit aktivně? Vydejte se na průzkum okolních hlubokých lesů! Toužíte po netradičních zážitcích? Vyzkoušejte horolezeckou stěnu či volný pád! Nebo chcete prostě úplně vypnout? Není nic jednoduššího, než využít lehátka u venkovního bazénu!

Penzion Pod Slamníkem

Ubytováni budete v nejvýše položeném penzionu na Dolní Moravě (745 m.n.m.), ve kterém se nachází celkem 17 dvou až čtyřlůžkových stylově zařízených pokojů, které disponují vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí, lednicí a Wi-Fi připojením. 

Jedná se o nejvýše položený penzion na Dolní Moravě

Součástí obou balíčků je každodenní snídaně a zmrzlinový pohár, na kterém si pochutnáte ve zdejší stylové restauraci, poskytující návštěvníkům jen ty nejlepší služby. Za zvýhodněný příplatek si můžete dokoupit večeři. Využít lze také privátní vířivku, ve které můžete díky zakoupení kuponu relaxovat ve dvou po dobu 40 minut.

Součástí balíčku je nejen polopenze, ale také privátní vířivka

Penzion samozřejmě myslí i na Vaše ratolesti, proto se v objektu nachází dětská herna, kde nuda určitě nehrozí!

Zábava pro malé i velké

Díky skvělé lokaci může velká část venkovních aktivit probíhat v bezprostřední blízkosti penzionu! Najdete zde bazén s lehátky, dětský koutek a hřiště či adrenalinové centrum pro ty odvážnější!

Zahrada penzionu je uzpůsobená pro maximální zážitky také pro nejmenší návštěvníky

V novém sportovním, adrenalinovém a rekreačním areálu najdete lanové centrum, které se pyšní titulem největšího lanového centra v České republice. Vaši fyzickou zdatnost zde otestuje na 80 překážek. Vybrat si můžete z 5 okruhů, odstupňovaných dle obtížnosti.

Ve sportovním areálu se nachází největší lanové centrum v České republice

Pokud Vám lanové centrum hladinu adrenalinu nezvýšilo, určitě se tak stane na 13 m vysoké horolezecké věži, obří houpačce pro dvě osoby či při volném pádu z výšky 13 metrů. Navštívit můžete oblíbenou bobovou dráhu, situovanou v dolní části areálu. Jedná se o jednu z nejdelších (1,1 km), nejbezpečnějších a nejzajímavějších bobových drah v ČR.

Návštěva bobové dráhy bude jistě nezapomenutelným zážitkem

Adrenalinové sporty Vám nic neříkají? Netradiční zážitky si odnesete z návštěvy Pohádkového Česka - jedná se o trasu pro rodiny s dětmi dlouhá 5 km, jež obsahuje 11 tabulí s úkoly. Dále se zde nachází spousta cyklotras a pěších stezek, při kterých můžete objevovat fascinující krásu Národního přírodního parku Králický Sněžník.

Další tipy na výlety

 • Králický Sněžník (1 424 m.n.m.) - nejvyšší vrchol v okolí. Můžete se na něj vydat pěšky přímo z Dolní Moravy. Po cestě je také možné navštívit chatu Slaměnku, ke které vede lanovka. Je možné s ní vyjet jak nahoru, tak dolů, tímto si cestu zkrátíte.
 • Králická pevnostní oblast - pevnostní pásmo mezi kótou Maliník a Zemskou bránou. Dnes je již zahrnuto do projektu Králické pevnostní oblasti (KPO) a leží v Pardubickém kraji. Tvořilo jeden z nejsilněji opevněných úseků hranic Republiky československé před II. světovou válkou.
 • Pramen řeky Moravy - řeka Morava začíná pramenit pod vrcholem Králického Sněžníku. Je velmi často považována za tepnu Moravy.

Jesenicko je ideální oblastí pro aktivní dovolenou


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 17.7. do 31.8.2014.
 • Rezervace pobytu na tel.: 606 631 069 nebo e-mailu zdenek.smida@tiscali.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě do 2 let: 200 Kč/noc a den bez snídaně a večeře.
  • Dítě do 6 let: 300 Kč/noc a den se snídaní, bez večeře.
  • Dítě do 12 let: 400 Kč/noc a den se snídaní, bez večeře.
  • Další dospělá osoba: při pobytu na 3 dny (2 noci) 945 Kč/pobyt včetně služeb, při pobytu na 4 dny (3 noci) 1350 Kč/pobyt včetně služeb.
  • Turistická taxa v ceně kuponu.
  • Nejsou povolena domácí zvířata.
  • Možnost dokoupení večeře za zvýhodněnou cenu 100 Kč/os/den.
 • Kupóny lze spojovat.
 • Více informací na www.podslamnikem.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena