515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Český ráj pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
Český ráj pro DVA na 3 dny s polopenzí a ubytováním ve 3* Penzionu Tábor. Uvítání v podobě welcome drinku, relax v sauně i šampaňské. Navštivte Trosky nebo Prachovské skály!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Český ráj pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou

-50 %
Český ráj pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 10. 12. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Tábor
Chlum 20
512 51 Lomnice nad Popelkou
www.partners-catering.cz
tel. 774 580 586
email: voltrova@partners-catering.cz

Nechte se naladit na romantickou dovolenou v Českém ráji

Už teď se nalaďte na správnou notu a zazpívejte si o tom, jak "cesta do Českého ráje, příjemná je"! Hned budete mít chuť využít dnešní nabídky a vydat se ve dvou do Penzionu Tábor, kde si užijete 3-denní pobyt s polopenzí, saunou a dalšími výhodami uprostřed nádherné přírody Českého ráje! Tak "proč bychom se báli na Prachovské skály", když můžete mít pobyt o polovinu levněji?!

V Penzionu Tábor se táborové atmosféry bát nemusíte

Penzion Tábor, který překypuje přátelskou atmosférou, je ideálním místem, kde strávit dovolenou v Českém ráji. Na místě bývalé turistické chaty nyní stojí právě komfortní penzion splňující standarty 3* hotelu. Vy a Váš doprovod si zde můžete užít skvělé 3 dny v plně vybaveném pokoji.

 

V restauraci penzionu, kde vaří zkušení kuchaři, si vychutnáte vynikající polopenzi - vybírat můžete jak z mezinárodních specialit, tak i z krajových dobrot. Po příjezdu do penzionu se nechte přivítat welcome drinkem a průběh Vaší dovolené si zpříjemněte lahví kvalitního sektu!

Relax, adrenalin, pohoda...to všechno najdete v Českém ráji

Během Vašeho pobytu v Českém ráji si určitě zajděte prohřát tělo do sauny, která se nachází přímo v penzionu. Můžete si zde i zaplavat ve vyhřívaném bazénu nebo navštívit posilovnu.

Penzion Tábor navíc nabízí nespočet dalších aktivit, kterými si můžete svoji dovolenou oživit. Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější:

  • Projížďka na čtyřkolce nebo se psím spřežením rozhodně zvedne Vaši hladinu adrenalinu. Na tyto aktivity navíc máte 30% slevu!
  • Nebo zkuste paintball, slaňování z rozhledny, let vrtulníkem, střelbu z luku nebo tandemový seskok.
  • Pokud hledáte něco klidnějšího, vydejte se na projížďku na koních nebo na vyhlídkové lety, odkud uvidíte celý Český ráj z ptačí perspektivy.

Kam na výlety

Stálicí mezi oblíbenými aktivitami samozřejmě stále zůstává turistika a výlety do okolí. Penzion Tábor je díky svému strategickému umístění kousek od Lomnice nad Popelkou a nedaleko Podkrkonoší oblíbenou zastávkou milovníků túr a výletů.

Jen kousek od penzionu se nachází známý vrch Tábor, na kterém najdete nejen barokní kostel Proměnění Páně z roku 1704, ale také slavnou Tichánkovu rozhlednu. Cihlová rozhledna sahající do výšky 35 metrů je právem označována za jednu z nejkrásnějších v Česku. Výstavba byla organizována na popud dědečka české herečky Věry Tichánkové.

Z rozhledny uvidíte okouzlující výhled do okolí, mimo jiné i na Ještěd, Kozákov nebo Černou horu. Po modré se také můžete vydat k torzu jiné rozhledny - Allainově věži.

Cílem Vašich výletů by se jistě mělo stát i město Lomnice nad Popelkou, o němž byla zmínka i v Dalimilově kronice z roku 1232. Mimo množství památek nádherné lidové architektury zde najdete i spoustu míst, kde pobývaly slavné osobnosti, mimo jiné i Bedřich Smetana (pamětní deska na radnici).

S písničkou na rtech se samozřejmě nezapomeňte vydat i do již zmiňovaných Prachovských hor! :-)

 

 

Doplňující informace

nabídka byla ukončena