515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Česko
Český ráj pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
Český ráj pro DVA na 3 dny s polopenzí a ubytováním ve 3* Penzionu Tábor. Uvítání v podobě welcome drinku, relax v sauně i šampaňské. Navštivte Trosky nebo Prachovské skály!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Český ráj pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou

-50 %
Český ráj pro DVA na 3 dny s polopenzí a saunou
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 10. 12. 2012

Kde uplatnit voucher

Penzion Tábor
Chlum 20
512 51 Lomnice nad Popelkou
www.partners-catering.cz
tel. 774 580 586
email: voltrova@partners-catering.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nechte se naladit na romantickou dovolenou v Českém ráji

Už teď se nalaďte na správnou notu a zazpívejte si o tom, jak "cesta do Českého ráje, příjemná je"! Hned budete mít chuť využít dnešní nabídky a vydat se ve dvou do Penzionu Tábor, kde si užijete 3-denní pobyt s polopenzí, saunou a dalšími výhodami uprostřed nádherné přírody Českého ráje! Tak "proč bychom se báli na Prachovské skály", když můžete mít pobyt o polovinu levněji?!

V Penzionu Tábor se táborové atmosféry bát nemusíte

Penzion Tábor, který překypuje přátelskou atmosférou, je ideálním místem, kde strávit dovolenou v Českém ráji. Na místě bývalé turistické chaty nyní stojí právě komfortní penzion splňující standarty 3* hotelu. Vy a Váš doprovod si zde můžete užít skvělé 3 dny v plně vybaveném pokoji.

 

V restauraci penzionu, kde vaří zkušení kuchaři, si vychutnáte vynikající polopenzi - vybírat můžete jak z mezinárodních specialit, tak i z krajových dobrot. Po příjezdu do penzionu se nechte přivítat welcome drinkem a průběh Vaší dovolené si zpříjemněte lahví kvalitního sektu!

Relax, adrenalin, pohoda...to všechno najdete v Českém ráji

Během Vašeho pobytu v Českém ráji si určitě zajděte prohřát tělo do sauny, která se nachází přímo v penzionu. Můžete si zde i zaplavat ve vyhřívaném bazénu nebo navštívit posilovnu.

Penzion Tábor navíc nabízí nespočet dalších aktivit, kterými si můžete svoji dovolenou oživit. Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější:

  • Projížďka na čtyřkolce nebo se psím spřežením rozhodně zvedne Vaši hladinu adrenalinu. Na tyto aktivity navíc máte 30% slevu!
  • Nebo zkuste paintball, slaňování z rozhledny, let vrtulníkem, střelbu z luku nebo tandemový seskok.
  • Pokud hledáte něco klidnějšího, vydejte se na projížďku na koních nebo na vyhlídkové lety, odkud uvidíte celý Český ráj z ptačí perspektivy.

Kam na výlety

Stálicí mezi oblíbenými aktivitami samozřejmě stále zůstává turistika a výlety do okolí. Penzion Tábor je díky svému strategickému umístění kousek od Lomnice nad Popelkou a nedaleko Podkrkonoší oblíbenou zastávkou milovníků túr a výletů.

Jen kousek od penzionu se nachází známý vrch Tábor, na kterém najdete nejen barokní kostel Proměnění Páně z roku 1704, ale také slavnou Tichánkovu rozhlednu. Cihlová rozhledna sahající do výšky 35 metrů je právem označována za jednu z nejkrásnějších v Česku. Výstavba byla organizována na popud dědečka české herečky Věry Tichánkové.

Z rozhledny uvidíte okouzlující výhled do okolí, mimo jiné i na Ještěd, Kozákov nebo Černou horu. Po modré se také můžete vydat k torzu jiné rozhledny - Allainově věži.

Cílem Vašich výletů by se jistě mělo stát i město Lomnice nad Popelkou, o němž byla zmínka i v Dalimilově kronice z roku 1232. Mimo množství památek nádherné lidové architektury zde najdete i spoustu míst, kde pobývaly slavné osobnosti, mimo jiné i Bedřich Smetana (pamětní deska na radnici).

S písničkou na rtech se samozřejmě nezapomeňte vydat i do již zmiňovaných Prachovských hor! :-)

 

 

Doplňující informace

nabídka byla ukončena