515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Pohodový pobyt v srdci Českého ráje pro DVA na 3 dny s polopenzí
Podzimní či zimní odpočinkový pobyt pro DVA na 3 dny v Penzionu Pod Hlavaticí s polopenzí. Poznejte nádhernou přírodu Českého ráje a užijte si pobyt na čerstvém vzduchu v nejstarší CHKO v Česku.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Pohodový pobyt v srdci Českého ráje pro DVA na 3 dny s polopenzí

-35 %
Pohodový pobyt v srdci Českého ráje pro DVA na 3 dny s polopenzí
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2014

Kde uplatnit voucher

Restaurace a penzion "Pod Hlavaticí"
Mašov 95
Turnov 511 01

www.hlavatice.eu
Tel.: + 420 774 589 733
E-mail: penzionpodhlavatici@seznam.cz

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nechte se naladit na odpočinkovou dovolenou v Českém ráji

Zapomeňte na všední starosti a přijďte si aktivně odpočinout do jedné z nejstarších chráněných krajinných oblastí České republiky. Podzimní období přímo vybízí k dlouhým romantickým procházkám, a proto dlouho neotálejte a vydejte se s námi do srdce Českého ráje! 

Penzion a restaurace Pod Hlavaticí

Penzion leží v krásném prostředí malebné vesničky Mašov, která se nachází 1 kilometr od města Turnov. Toto městěčko je obklopeno neposkvrněnou přírodou a krásami Českého ráje. Penzion nabízí kvalitně vybavené pokoje v retro stylu, takže si budete připadat jako na návštěvě u babičky :-).

V restauraci penzionu, kde vaří zkušení kuchaři, si vychutnáte polopenzi. Těšit se můžete na kontinentální snídaně a večeře o třech chodech.

Unikátní Český ráj - první UNESCO geopark v Česku

O jedinečnosti Českého ráje již bylo napsáno mnohé. Stačí, když vystoupáte na horu Kozákov, Veliš, Zebín, Tábor, Vyskeř či Kopaninu a rozhlédnete se do kraje. Hrady, lesy, zámky, rozsáhlá pískovcová skalní města, hluboká údolí střídající rovinaté úseky... No zkrátka, mohli bychom pokračovat do nekonečna.

Český ráj je zároveň nejstarší chráněnou krajinnou oblastí v České republice. V současnosti je tato krajina považována jedním ze symbolů naší země, což dokazuje kouzlo její rozmanité krajiny a různorodosti. A proto není divu, že byl Český ráj nedávno vyhlášen i prvním geoparkem UNESCO v rámci České republiky.

Kam z Mašova na výlet?

Stálicí mezi oblíbenými aktivitami samozřejmě stále zůstává turistika a výlety do okolí.

 • Skalní města a útvary - k těm nejznámějším patří Hruboskalské město, které se může pochlubit impozantními věžemi dosahující výšky až 55 m a romantickými údolími. Nejvýchodněji leží Prachovské skály. U městečka Sobotka je položeno údolí Plakánek, který spolu s gotickým hradem Kost pro Vás bude mít neopakovatelný vizuální zážitek. Perlou Českého ráje je severnější Maloskalsko, ze kterého vyrůstá pískovcový Vranovský hřeben. Zde se můžete těšit na zříceninu proslulého gotického hradu Vranov.
 • Rozhledny a vyhlídky - i když Český ráj není horstvem, pohořím či vrchovinou, najdete zde ale výškové rozdíly jako v některých horách. Jako strážnou horou regionu je označována tajemná hora Kozákov na jejimž vrcholu stojí rozhledna umožňující kruhový výhled od Krkonoš přes celý region až k Ještědskému hřebenu a Jizerským horám. Další úchvatné výhledy se otevírají také z mnoha dalších míst jako je například z Hrubé Skály, Kumburku aj.
 • Přírodní zajímavosti - za zmínku jistě stojí Kaňon Čertoryje, který začíná 1,5 km jihozápadně od Hrubé Skály a končí u rybníka Věžák. Naleznete tu prameny pitné vody s vodovodnímu sběrači. Dále určitě neopomeňte například rokli Císařskou chodbu, která je nejznámější a zároveň nejmohutnější roklí v Prachovských skalách. Rokle je lemována kolmými stěnami. 
 • Jeskyně - k největším jeskyním na severovýchodě Čech patří Bozkovské dolomitové jeskyně, které jsou přístupné formou prohlídek s průvodcem. Další jeskyní, tentokrát volně přístupnou, je jeskyně Bartošova pec. Tato pseudokrasová jeskyně se nachází v údolí Vazoveckého potoka asi 3km severně od Turnova.
 • Geopark Český ráj nebo-li síť evropských geoparků UNESCO - toto území zahrnuje širokou škálu geologických fenoménů a představuje skutečnou geologickou učebnici. Toto území bylo v dávné době dnem jezer a moří, několikrát zde probíhala sopečná činnost. Na zemský povrch působily přírodní síly - vítr, voda, mráz a slunce. Výsledkem je nádherná krajina s divokými skalami, sopkami, řekami apod.

Za sportem a relaxací v Českém ráji

Co dalšího podniknout v Českém ráji?

 • Navštivte Aqua centrum Jičín, kde se můžete těšit na skokanský bazén s vířivkou, klasický plavecký bazén a dětský bazének spolu s dalšími doprovodnými službami. Např. parní komora, sauna, whirpool, tobogán atd.
 • V zimním období můžete navštívit také lyžařský areál Kozákov. Areál má dva lyžařské vleky. Jeden z nich slouží pro veřejnost. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány. V areálu je ski servis, kde si můžete lyže zapůjčit.
 • Lukostřelba ve sportovně-rekreačním areálu Ráj Srbsko - za poplatek je možné zapůjčení luků, terčovnice a chráničů paže. Kvalifikovaný trenér Vám bude na objednání k dispozici. Možnost pořádání turnajů venku i v hale.

V Českém ráji se nudit rozhodně nebudete - a domů se vrátíte odpočatí a nabití energií z této panenské přírody!


Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 23.10.2013 do 28.2.2014.
 • Nelze využít v termínu od 20.12.2013 do 5.1.2014.
 • Rezervace na čísle +420 774 589 733 nebo e-mail:
  penzionpodhlavatici@seznam.cz.
 • Prodloužení pobytu nákupem více kupónů.
 • Děti do 6-ti let zdarma.
 • Pobyt s pejskem malého plemene zdarma.
 • Více informací na www.hlavatice.eu.
nabídka byla ukončena