515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Českosaské Švýcarsko pro DVA na 3 dny s polopenzí, lahví vína a volným vstupem na zámek
Pobyt pro DVA na 3 dny v Hotelu Erlec v historickém centru Šluknova. Užijte si bohatou polopenzi, láhev vína, zdejší zámek a především netknutou přírodu Českosaského Švýcarska. Ať už vyrazíte ve dvou či v partě, odjíždět budete zaručeně spokojeni!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, České Švýcarsko

Českosaské Švýcarsko pro DVA na 3 dny s polopenzí, lahví vína a volným vstupem na zámek

-43 %
Českosaské Švýcarsko pro DVA na 3 dny s polopenzí, lahví vína a volným vstupem na zámek
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 21. 12. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Erlec
Farní 649
407 77 Šluknov
www.erlec.cz
Tel: 722 942 474
E-mail: hotelerlec@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jedinečné Českosaské Švýcarsko

Kombinace dvou ingrediencí zaručuje skvělou dovolenou – zaprvé je to magická příroda, do které můžete uniknout od každodenního stresu, a zadruhé je to pohodlné ubytování, kde vám splní vše, na co si vzpomenete. Obojí a mnohem více na vás čeká v Hotelu Erlec, situovaném v "Severním království" ve městě Šluknov, nedaleko Saského Švýcarska, Labských pískovců a Lužických hor.

Českosaské Švýcarsko je unikátním přírodním útvarem

Ubytování v historickém centru města

Dopřejte si komfortní ubytování přímo v historickém centru Šluknova, naproti kostelu Sv. Václava, a v blízkosti Šluknovského zámku a Městské radnice. Právě zde se nachází Hotel Erlec, v němž se snoubí duch domácí atmosféry s příjemným a ochotným personálem. Ať už sem vyrazíte ve dvou či s partou přátel, budete se zde pokaždé cítit jako doma.

Ubytováni budete ve stylově zařízených a útulných dvoulůžkových pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením. V hotelu můžete dále využít kancelářské služby nebo společenskou místnost.

Ubytováni budete v historickém centru Šluknova

Pokud plánujete pobyt s přáteli, vězte, že Hotel Erlec je naprosto ideální pro pořádání privátních akcí či oslav všeho druhu! Vstřícný personál po domluvě jistě vyhoví vašim nadstandardním požadavkům.

Hotel je ideální také pro pobyty s přáteli

Dále se v hotelu nachází restaurace, ve které si budete pochutnávat na polopenzi, jež je součástí pobytového balíčku. Mimo to se zde podávají dobroty připravované z lokálních farmářských produktů (bio farmy), což zaručuje tu nejvyšší kvalitu. 

Polopenze je připravována z lokálních produktů

V baru si zase pochutnáte na cocktailech všeho druhu, kvalitních vínech či na výborném točeném pivu Kocour z místního pivovaru. 

A jak trávit volný čas?

Okolí nabízí nespočet možností na výlety. Díky možnosti zapůjčení jízdních kol a nordic walking holí přímo v hotelu můžete objevovat krásy okolní přírody pěkně zblízka. Na své si přijdou také milovníci kulturních památek, neboť pouhých 200 m od hotelu se nachází renesanční Šluknovský zámek, na který máte v rámci pobytového balíčku vstup zdarma.

V okolí hotelu je nepřeberné množství aktivit

Nudit se určitě nebudete ani v případě, že vás zastihne špatné počasí. K dispozici jsou zde šipky, kulečník či stolní hry. 

Pro případ, že okolí Šluknova neznáte, a potřebovali byste pár zajímavých tipů na výlety, neváhejte se obrátit na personál hotelu, který vám jistě ochotně poradí. 

Památky Saského Švýcarska

Pokud jste Saské Švýcarsko ještě nenavštívili, věřte, že je zde toho spoustu k vidění! Nenechte si ujít návštěvu Horní Lužice. Jde o historické území, vklíněné mezi pahorky Lužické vrchoviny a bažinaté údolí Schradenu. I po staletích si oblast dokázala uchovat svou kulturní svébytnost. Dnes patří k národu Lužických Srbů.

Město Budyšín, ležící v oblasti Horní Lužice, bylo jako jedno z několika měst v 10. století osídleno Srby. Historické centrum tohoto města tvoří jedinečný přehled architektury, zastoupený 1400 památkami z 8. století. Silné městské zdi a věže hradu nezapřou svůj středověký původ. Kromě zážitku ze zdejších památek si zde užijete ulice plné obchudků, které vybízejí k nákupům. 

Görlitz, neboli Zhořelec, je další z měst patřící do Hornolužického Šestiměstí. Jelikož bylo za II. světové války zachráněno před zničením, funguje dnes jako fascinující obrázková kniha kulturních dějin, plná staveb z období gotiky až po secesi. Více než 4 000 zdejších památek byly v posledních letech nákladně restaurovány.

A kam dál?

Pokud vás česká příroda moc neláká, vyrazte za hranice k našim německým sousedům. Relaxujte v nedalekých lázních na německé straně nebo si zaskočte výhodně nakoupit do turisticky vyhlášených německých měst:

 • Lázně Körse-Therme se nachází cca 10 km od Šluknova. Užijete si zde vody, pohodlí a odpočinku. Vychutnáte si ráj koupelí, solné štoly s gradovnou, jantarovou a solní jeskyní, proudovým kanálem a velkým saunovým areálem v prostorném lázeňském zařízení.

Odpočívejte v německém aquaparku

 • Hrad Stolpen je jedním z nejhezčích hradů celého Německa. První zmínky o hradu se datují již od počátku 12. století. Je situován na vulkanických vyvřelinách, odtud také pochází jeho název.
 • Drážďany vás překvapí nádhernými barokními stavbami a mnoha dalšími historickými budovami, které nemají v Německu obdoby. V roce 1945 byly Drážďany vybombardovány. V současnosti je toto město kompletně obnoveno.
 • Pevnost Konigstein, vypínající se nad Labem, je jedna z architektonicky a historicky nejvýznamnějších vyvýšených pevností Evropy. Na skalní plošině rozlehlé 9,5 ha naleznete více jak 50 různých staveb. Jednou z nejdůležitějších staveb je studniční dům Chránil. Zde se nachází nejhlubší studna Saska (152,5 m).

Okolí není jen unikátní příroda, ale také historie

 • Unikátní kamenný most Bastei patří mezi nejstarší turistické atrakce Saského Švýcarska. Most se tyčí 194 metrů nad pravým břehem Labe, je dlouhý 76 metrů a vede k němu hned několik přístupových cest. Basteibrücke překlenuje hlubokou propast Mardertelle (Kuní jáma) a spojuje Bastei se skalním Loupežnický hradem Neurathen. 

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 23. 9. 2014 do 21. 12. 2014.
 • Rezervace pobytu na tel.: 722 942 474 v odpoledních hodinách nebo na e-mailu hotelerlec@gmail.com.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Další dospělá osoba 999 Kč/pobyt včetně polopenze.
  • Možnost zapůjčení kvalitních kol s helmou 175 Kč/den.
  • Možnost zapůjčení nordic walking holí 30 Kč/den.
 • Turistická taxa zahrnuta v ceně.
 • Check in 16:00 hod., check out 11:00 hod.
 • Kupony lze spokojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.erlec.cz.
nabídka byla ukončena