515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Horské pobyty na Šumavě

Když se řekne Šumava, každý si představí hluboké lesy, nedotčenou panenskou přírody, zurčící potůčky, prostě klidná místa na hony vzdálená ruchu měst. Ať už sem zavítáte v létě, nebo v zimě, klid a soukromí si tu užijete dosytosti. Zimní pobyty na horách na Šumavě jsou ideální hlavně pro běžkaře, nebudete vědět, kterou z tras si máte dřív vybrat. Jestli projet Tříjezerní slať, zamířit do malebné Horské Kvildy nebo k pramenům Vltavy? Dovolená na horách na Šumavě vás naplní klidem, který v pracovním stresu tak moc potřebujeme.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Pobyty na horách na Šumavě

Poklidnou dovolenou uprostřed krásné přírody si užijete, pokud se vypravíte na Šumavu. Malebné horské vesničky, které dotváří ráz krajiny, přírodní krásy národního parku i upravené sjezdovky na Churáňově nebo na Špičáku vás určitě zaujmou a budete se sem chtít vrátit. Vyzkoušejte to třeba o svátcích a objednejte si vánoční nebo silvestrovské pobyty na horách na Šumavě!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou Šumavu. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty