515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Horské pobyty v Krušných horách

I když Krušné hory nepatří mezi nejčastěji zmiňované lokality na lyžování, bylo by škoda na ně zanevřít. Pokud nemáte rádi velké fronty u vleku a přelidněné svahy, vyzkoušejte zimní pobyty na horách v Krušných horách. Sjezdovky na Klínovci a Božím daru vás příjemně překvapí a ubytovat se můžete třeba v nádherném stylovém historickém penzionu Zelený Dům.

×zrušit filtry
zobrazeny 2 slevy

Dovolená na horách v Krušných horách za skvělé ceny

Hledáte, kam zajet v zimě na dovolenou? Nechce se vám trávit svátky ve městě? Vyberte si vánoční nebo silvestrovský pobyt v Krušných horách! Čekají vás upravené sjezdovky, dlouhé a zajímavé trasy pro pěší i běžkaře. Když si budete chtít odpočinout, můžete vyrazit do Aquaparku Jáchymov. Vyberte si u nás jeden z pobytů a získejte příjemnou slevu!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou Krušné hory. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty