515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Horské pobyty v Krkonoších

Chcete být i v zimě v centru dění? Zamiřte do Krkonoš! Horské pobyty v Krkonoších jsou totiž synonymem pro skvělou zimní dovolenou, kterou si  užije opravdu každý.V Harrachově nebo ve Špindlerově Mlýně na vás čekají ty nejlepší sjezdovky v Česku. Nebo popadněte běžky a vydejte se na túru na hřebeny, kde vás čeká i spousta příjemných občerstvovacích stanic s horkými nápoji. Prožijte zimní pohádku  na dovolené na horách v Krkonoších!

×zrušit filtry
zobrazeno 9 slev

Zimní pobyty na horách v Krkonoších za skvělé ceny

Chcete si užít dovolenou v horských střediscích, která mohou směle konkurovat těm alpským? Vydejte se do Krkonoš. Ať už zvolíte vánoční nebo silvestrovské pobyty na horách v Krkonoších, nebo si sem zajedete jen na prodloužený víkend, určitě se vám tu bude líbit. Krkonošská příroda je nádherná v létě i v zimě a místní hotely nabízí veškeré pohodlí, které si jen dokážete představit. Vyberte si jeden z našich pobytů na horách v Krkonoších se slevou!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou Krkonoše. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty