515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Horské pobyty v Jeseníkách

Chcete vyrazit na zimní dovolenou někam na Moravu? Zamiřte do Jeseníků! Z nejvyššího vrcholu těchto hor, Pradědu, dohlédnete až na Radhošť, pod Kralickým Sněžníkem vás čekají skvělé sjezdovky a areál v Dolní Moravě ocení lyžaři i milovníci wellness. Užít si krásy tohoto pohoří můžete i o svátcích, stačí si objednat vánoční nebo silvestrovské pobyty na horách v Jeseníkách.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Zimní pobyty na horách v Jeseníkách za skvělé ceny

Jeseníky patří právem k nejnavštěvovanějším horám Česka. Krásná příroda, spousta turistických atrakcí a v zimě skvěle upravené svahy, které nebývají tak přelidněné, jako ty v některých jiných oblíbených destinacích. Horské pobyty v Jeseníkách si můžete ale užít i relaxačně. Navštivte proslulé lázně Velké Losiny, nebo si objednejte pobyt v některém z hotelů nabízejících wellness služby. U nás si takový pobyt můžete zakoupit se slevou, tak neváhejte!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou Jeseníky. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty