515 550 650 (Po-Pá 8-18, Ne 14-20)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Horské pobyty v Harrachově

Kde jinde strávit zimní dovolenou na lyžích nebo snowboardu, než v nejznámějším krkonošském středisku Harrachov? Při sjezdu kolem skokanských můstků se budete cítit jako hvězdy sportovního nebe. Nebo máte raději běžky? Tak to si užijete hřebenové túry s nádhernými výhledy do krajiny. Zimní pobyty na horách v Harrachově jsou ideální dovolenou pro milovníky zimních sportů.

×zrušit filtry
zobrazeny 2 slevy

Pobyty na horách v Harrachově za skvělé ceny

Harrachov je pro zimní dovolenou jako stvořený. Spousta dobře upravených sjezdovek, východisko turistických i běžkařských tras a navíc spousta možností skvělého ubytování, kde si můžete užít i relax ve wellness. Nemusíte sem jen o jarních prázdninách. Vyzkoušejte vánoční nebo silvestrovské pobyty na horách v Harrachově a určitě nebudete litovat.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou Harrachov. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty