515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Horské pobyty v Beskydech a na Valašsku

Máte chuť vyzkoušet pravý valašský frgál, tradiční polévku kyselicu a zjistit, jak bydleli naši předkové? Nebo chcete vyšplhat na Lysou horu a vyzkoušet sjet z jejího zasněženého vrcholu až dolů do údolí? Prohánět se na svazích Pusteven a večer zažít skvělý relax v sauně či na masáži? Vyberte si u nás zimní pobyt na horách v Beskydech a určitě nebudete litovat!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Pobyty na horách v Beskydech za skvělé ceny

Kraj, na který zhlíží z vrcholu hory Radhošť prastarý pohanský bůh Radegast, má turistům hodně co nabídnout. Ať je léto, nebo zima, pokud máte rádi aktivní dovolenou, rozhodně se tu nudit nebudete.  S návštěvou Valašska a Beskyd nemusíte otálet. Nabízíme vám vánoční a silvestrovské pobyty na horách v Beskydech za skvělé ceny, které vás určitě překvapí.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou Beskydy. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty