515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách v Čechách a na Moravě

Chcete strávit  letošní dovolenou na horách v Česku? Zkuste některé z vyhlášených horských středisek v Krkonoších, na Šumavě nebo v Jeseníkách. Nebo máte raději mírné kopečky Vysočiny, které jsou ideální na celodenní výlety na běžkách? Inspirujte se naší nabídkou! U nás si můžete vybrat dovolenou na týden i na víkend, včetně vánočních a silvestrovských pobytů na horách v Česku.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Zimní pobyty na horách v Česku za super ceny

I když nás zima často nutí zůstat pěkně doma v teple, je fajn občas domácí krb opustit a vyjet ven. Pokud jste milovníci zimních sportů, určitě už přemýšlíte, které svahy letos vyzkoušíte. Pokud se vám nechce měnit koruny za eura a zkoumat nabídky v cizích jazycích, zůstaňte u nás a užijte si pobyt na horách v Česku. Na našich stránkách najdete spoustu nabídek za skvělé ceny, díky kterým si horské pobyty v Česku můžete dopřát i několikrát za zimu.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou hory v Česku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty