515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Celoroční pobyt na Dolní Moravě na 3 dny v apartmánech pro 2 až 6 osob
Skvělá dovolená na Dolní Moravě pro DVA až 6 osob na 3 dny v Penzionu Valevil. Ubytování v apartmánu a polopenze. Prožijte dovolenou přesně podle vašich představ - s partou kamarádů nebo rovnou s celou rodinou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Celoroční pobyt na Dolní Moravě na 3 dny v apartmánech pro 2 až 6 osob

-33 %
Celoroční pobyt na Dolní Moravě na 3 dny v apartmánech pro 2 až 6 osob

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

Penzion Valevil
Dolní Morava 44
561 69 Dolní Morava

www.valevil.cz
Tel.: 603 437 275  
E-mail: valevil@valevil.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená v krásné přírodě Jeseníků

Cyklovýlety, procházky v lesích, bobová dráha, rozhledny i koupání. Ať už rádi trávíte čas v přírodě jakkoliv, na Dolní Moravě se zaručeně zabavíte. Vyrazte s partnerem, rodinou nebo partou kamarádů a užijte si společně skvělou dovolenou! Ubytování v apartmánu a hlavně absolutní pohoda!

Dovolená v krásné přírodě Jeseníků

Prostorné apartmány v Penzionu Valevil

Penzion najdete v malebné obci Dolní Morava v Jeseníkách. Disponuje několika apartmány, které jsou natolik prostorné, že se v nich pohodlně ubytuje 4 až 6 osob. 

Prostorné apartmány v Penzionu Valevil

U apartmánu pro 4 osoby je obývací pokoj vybaven rozkládacím dvojlůžkem, které zároveň slouží k posezení u televize. Kuchyňský kout je zařízen moderní kuchyňskou linkou, dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, chladničkou s malým mrazicím boxem a nádobím.

Ložnici vévodí manželské dvojlůžko společně s nočními stolky v záhlaví a šatní skříň. Koupelna se skládá ze sprchového koutu, umyvadla a WC. Apartmán pro 6 osob disponuje dvěma ložnicemi a krbem.

K ojedinělým službám v tomto penzionu patří možnost využití krásné čajovny s nabídkou sypaných čajů a vodních dýmek a restaurace s výbornou kuchyní, kde si vychutnáte polopenzi, která je součástí kuponu

K ojedinělým službám v tomto penzionu patří možnost využití krásné čajovny s nabídkou sypaných čajů a vodních dýmek a restaurace s výbornou kuchyní, kde si vychutnáte polopenzi, která je součástí kuponu.

Celoroční vyžití v Jeseníkách

V jarním nebo letním období je pobyt neméně krásný jako v zimě. Několik kilometrů cyklistických stezek nabízí ideální vyžití pro nenáročné i zkušené cyklisty. Na své si přijdou i milovníci pěší turistiky - stačí si jen vybrat, na který vrcholek se vydáte.

Pohodlně se po značených hřebenových turistických trasách můžete vydat třeba na vrchol Králického Sněžníkuk prameni Moravy, na polskou stranu hřebene nebo až do Hynčic či Starého Města pod Sněžníkem.

Pohodlně se po značených hřebenových turistických trasách můžete vydat třeba na vrchol Králického Sněžníku, k prameni Moravy, na polskou stranu hřebene nebo až do Hynčic či Starého Města pod Sněžníkem

Vyzkoušejte golfový trenažér, bowling nebo si zasoutěžte na beach volejbalovém hřišti pouhých 200 m od hotelu. Doporučujeme také:

 • bobovou dráhu (1 km)
 • lanové centrum (3 km)
 • wellness v hotelu Vista (3 km)

Další tipy na výlet

V nádherné přírodě se můžete vydat na túry nebo navštívit mnohá zajímavá místa!

 • Králický Sněžník - na nejvyšší vrchol v okolí se můžete vydat přímo z Dolní Moravy. Cestu si můžete zkrátit lanovkou a nahoře vás čeká krásný výhled.
 • Velké Losiny - vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku. 
V nádherné přírodě se můžete vydat na túry nebo navštívit mnohá zajímavá místa
 • Čtyři rozhledny v Červené vodě - každá z nich je jiná, ale všechny spojuje krásný výhled a okouzlující příroda.
 • Dlouhé Stráně - v Hrubém Jeseníku se rozprostírá vodní nádrž Dlouhé Stráně. Nádherné panorama s třpytící se vodní hladinou si nenechte ujít! Na kopec se můžete nechat vyvézt lanovkou.
 • Balneopark lázní Jeseník - tato unikátní vodní zahrada slouží nejen k hydroterapii, ale je ideální také pro relaxaci a načerpání nových sil.

Balneopark lázní Jeseník - tato unikátní vodní zahrada slouží nejen k hydroterapii, ale je ideální také pro relaxaci a načerpání nových sil


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 30. 4. 2015 do 15. 12. 2015.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky.
 • Rezervace pobytu na tel. 603 437 275 nebo na
  e-mailu valevil@valevil.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Pes 100 Kč/pobyt.
  • Příplatek za pobyt v červenci a srpnu 200 Kč/os./pobyt.
 • Děti do 2 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
 • Turistická taxa v ceně kuponu.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.valevil.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena