515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Celoroční dovolená v útulných apartmánech v Krkonoších pro DVA s polopenzí
Odpočinkový pobyt v malebné přírodě Krkonoš pro DVA na 3 dny v apartmánu komfortního Penzionu Sedmikráska s polopenzí. Využijte skvělé dostupnosti lyžařských středisek a turistických tras v okolí Sněžky. Platnost až do prosince 2014.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Celoroční dovolená v útulných apartmánech v Krkonoších pro DVA s polopenzí

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 36 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Sedmikráska
Dolní Lysečiny 20
542 26 Horní Maršov

www.pensionsedmikraska.webnode.cz
tel. +420 499 874 176, +420 702 027 527
email: sedmikraska@toplight.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Aktivní dovolená po celý rok

Sníte o útěku do přírody, kde Vás pár dní minou všechny starosti každodenního života? Pokud máte rádi turistiku a výlety do malebné přírody, tak nečekejte a dopřejte si to i s útulným ubytováním v apartmánech kousek od Sněžky. Čas na to máte až do prosince 2014!

Pobyt v Penzionu Sedmikráska s polopenzí

Penzion Sedmikráska se nachází v nejmalebnější části východních Krkonoš v Dolních Lysečinách stranou od hlavní komunikace, ale jen 8 km od Pece pod Sněžkou a 5 km od Janských Lázní. Po celý rok tedy představuje perfektní výchozí bod pro výlety a lyžování.

Penzion je tvořen komplexem tří budov. Borovým dřevem obložené interiéry Vám poskytnou příjemné ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Součástí areálu je i sportovní hřiště pro tenis, volejbal, nohejbal a další sporty.

Stylová restaurace v centrální budově nabízí vedle tradiční české kuchyně i různé speciality. Vy si zde pochutnáte na polopenzi, welcome drinku, láhvi vína i lahodném cappuccinu - vše již máte v ceně pobytu!

Lyžování v nejmodernějších krkonošských střediscích

Jelikož tento pobyt můžete využít kdykoliv až do prosince 2014, není na škodu jej uplatnit již na začátku zimy a užít si krkonošské kopce, co myslíte? V dosahu pár kilometrů máte k dispozici všechny největší a nejmodernější lyžařská střediska! Černá Hora, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Jánské Lázně... stačí si jen vybrat, kde si budete užívat zimní radovánky.

Navíc získáváte ještě 10% slevu na zapůjčení zimního vybavení v půjčovně, která je vzdálena asi 300 m od penzionu. Zde máte také možnost využití školičky pro výuku lyžování pro děti od 3 – 10 let.

Krkonoše vábí svoji krásou po celý rok!

Krkonoše platí za místo, kde si každý přijde na své.  Pro vyznavače pěší turistiky, cykloturistiky a lyžování jsou Krkonoše přímo rájem, ve kterém můžete na vlastní kůži poznat jedinečnou krajinu v Evropě.  Čekají zde na Vás stovky kilometrů značených cyklotras, turistických stezek a mnoho ski areálů. Od pohodlnějších okruhů až po technicky a fyzicky náročnější túry v horách.

Když zdoláte místy drsný terén a vystoupáte až na hřebeny, odměnou Vám bude dech beroucí výhled do dálek celého Česka i Polska.

Kam se v Krkonoších určitě vydat?

Díky platnosti kuponu až do prosince 2014, máte jedinečnou možnost poznávat Krkonoše zahalené do barevného listí nebo sněhové peřiny. A kam se tedy určitě podívat?

 • přírodní zajímavosti jakými jsou SněžkaLabský pramenLuční horyPančavské vodopády a další určitě nesmíte vynechat
 • děti jistě rády navštíví Safari ZOO Dvůr Králové nad Labem
 • v Trutnově najdete také krytý bazén, kuželkárnu, cvičnou horolezeckou stěnu nebo fitness centra
 • na vycházku se vydejte do Rýchorského pralesa - po naučné stezce Rýchory prozkoumáte velmi cenné území s pokroucenými starými buky a dalšími zajímavostmi
 • další příležitost k vycházkám poskytuje vycházková trasa Aichelburg nebo Křížová cesta na úbočí Staré hory, kde uvidíte místní lidovou architekturu
 • zajímavou návštěvu nabízí také sklárny v HarrachověAdršpach či zámek Kuks

Výlet na polskou stranu hor

Krkonoše z české strany už možná znáte, co se ale vydat za hranice? Možná budete příjemně překvapeni, protože polská strana Krkonoš je plná ledovcových jezervodopádů a živých horských městeček

Pokud by se Vám náhodou zkazilo počasí, navštivte opuštěné uranové doly - třeba podzemní štolu u Kowar. Unikátní je také dřevěný kostelík Wang, který sem byl přenesen nikoliv z Číny, jak by se mohlo podle názvu zdát, nýbrž z Norska v 19. století. Pokud Vás příroda neláká, nic nezkazíte návštěvou větších polských měst, kde za nižší ceny můžete obnovit šatník.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 28.1.  do 20.12.2014. Kupon platí na všední dny - při VÍKENDOVÉM POBYTU se hradí příplatek 100 Kč/osoba/noc.
 • Rezervace pobytu předem na tel. 499 874 176, 702 027 527 nebo emailu sedmikraska@toplight.cz.
 • V případě, že již víte, který termín chcete využít, můžete si před jeho zakoupením ověřit jeho dostupnost.
 • Pobyt lze prodloužit nákupem více kuponů.
 • Dítě do 3 let pobyt bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
 • Doplatek za dítě ve věku 3 – 10 let 500 Kč za celý pobyt.
 • Doplatek za další dospělou osobu na apartmánu 750 Kč za celý pobyt.
 • Dětská postýlka - 50 Kč/noc (nutno objednat předem).
 • Pes - 50 Kč/noc.
 • Doplatky se hradí při příjezdu na místě.
 • Místní poplatky jsou již zahrnuty v ceně.
 • Check in od 15:00, check out do 10:00.
 • Více informací na www.pensionsedmikraska.webnode.cz.

Hodnocení zájezdu

4,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • Klára 14. 12. 2015
 • vojkoz78 8. 12. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena