515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Celoroční dovolená v útulných apartmánech v Krkonoších pro DVA s polopenzí
Odpočinkový pobyt v malebné přírodě Krkonoš pro DVA na 3 dny v apartmánu komfortního Penzionu Sedmikráska s polopenzí. Využijte skvělé dostupnosti lyžařských středisek a turistických tras v okolí Sněžky. Platnost až do prosince 2014.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Celoroční dovolená v útulných apartmánech v Krkonoších pro DVA s polopenzí

nabídka byla ukončena
36 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Sedmikráska
Dolní Lysečiny 20
542 26 Horní Maršov

www.pensionsedmikraska.webnode.cz
tel. +420 499 874 176, +420 702 027 527
email: sedmikraska@toplight.cz

Aktivní dovolená po celý rok

Sníte o útěku do přírody, kde Vás pár dní minou všechny starosti každodenního života? Pokud máte rádi turistiku a výlety do malebné přírody, tak nečekejte a dopřejte si to i s útulným ubytováním v apartmánech kousek od Sněžky. Čas na to máte až do prosince 2014!

Pobyt v Penzionu Sedmikráska s polopenzí

Penzion Sedmikráska se nachází v nejmalebnější části východních Krkonoš v Dolních Lysečinách stranou od hlavní komunikace, ale jen 8 km od Pece pod Sněžkou a 5 km od Janských Lázní. Po celý rok tedy představuje perfektní výchozí bod pro výlety a lyžování.

Penzion je tvořen komplexem tří budov. Borovým dřevem obložené interiéry Vám poskytnou příjemné ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Součástí areálu je i sportovní hřiště pro tenis, volejbal, nohejbal a další sporty.

Stylová restaurace v centrální budově nabízí vedle tradiční české kuchyně i různé speciality. Vy si zde pochutnáte na polopenzi, welcome drinku, láhvi vína i lahodném cappuccinu - vše již máte v ceně pobytu!

Lyžování v nejmodernějších krkonošských střediscích

Jelikož tento pobyt můžete využít kdykoliv až do prosince 2014, není na škodu jej uplatnit již na začátku zimy a užít si krkonošské kopce, co myslíte? V dosahu pár kilometrů máte k dispozici všechny největší a nejmodernější lyžařská střediska! Černá Hora, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Jánské Lázně... stačí si jen vybrat, kde si budete užívat zimní radovánky.

Navíc získáváte ještě 10% slevu na zapůjčení zimního vybavení v půjčovně, která je vzdálena asi 300 m od penzionu. Zde máte také možnost využití školičky pro výuku lyžování pro děti od 3 – 10 let.

Krkonoše vábí svoji krásou po celý rok!

Krkonoše platí za místo, kde si každý přijde na své.  Pro vyznavače pěší turistiky, cykloturistiky a lyžování jsou Krkonoše přímo rájem, ve kterém můžete na vlastní kůži poznat jedinečnou krajinu v Evropě.  Čekají zde na Vás stovky kilometrů značených cyklotras, turistických stezek a mnoho ski areálů. Od pohodlnějších okruhů až po technicky a fyzicky náročnější túry v horách.

Když zdoláte místy drsný terén a vystoupáte až na hřebeny, odměnou Vám bude dech beroucí výhled do dálek celého Česka i Polska.

Kam se v Krkonoších určitě vydat?

Díky platnosti kuponu až do prosince 2014, máte jedinečnou možnost poznávat Krkonoše zahalené do barevného listí nebo sněhové peřiny. A kam se tedy určitě podívat?

 • přírodní zajímavosti jakými jsou SněžkaLabský pramenLuční horyPančavské vodopády a další určitě nesmíte vynechat
 • děti jistě rády navštíví Safari ZOO Dvůr Králové nad Labem
 • v Trutnově najdete také krytý bazén, kuželkárnu, cvičnou horolezeckou stěnu nebo fitness centra
 • na vycházku se vydejte do Rýchorského pralesa - po naučné stezce Rýchory prozkoumáte velmi cenné území s pokroucenými starými buky a dalšími zajímavostmi
 • další příležitost k vycházkám poskytuje vycházková trasa Aichelburg nebo Křížová cesta na úbočí Staré hory, kde uvidíte místní lidovou architekturu
 • zajímavou návštěvu nabízí také sklárny v HarrachověAdršpach či zámek Kuks

Výlet na polskou stranu hor

Krkonoše z české strany už možná znáte, co se ale vydat za hranice? Možná budete příjemně překvapeni, protože polská strana Krkonoš je plná ledovcových jezervodopádů a živých horských městeček

Pokud by se Vám náhodou zkazilo počasí, navštivte opuštěné uranové doly - třeba podzemní štolu u Kowar. Unikátní je také dřevěný kostelík Wang, který sem byl přenesen nikoliv z Číny, jak by se mohlo podle názvu zdát, nýbrž z Norska v 19. století. Pokud Vás příroda neláká, nic nezkazíte návštěvou větších polských měst, kde za nižší ceny můžete obnovit šatník.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 28.1.  do 20.12.2014. Kupon platí na všední dny - při VÍKENDOVÉM POBYTU se hradí příplatek 100 Kč/osoba/noc.
 • Rezervace pobytu předem na tel. 499 874 176, 702 027 527 nebo emailu sedmikraska@toplight.cz.
 • V případě, že již víte, který termín chcete využít, můžete si před jeho zakoupením ověřit jeho dostupnost.
 • Pobyt lze prodloužit nákupem více kuponů.
 • Dítě do 3 let pobyt bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
 • Doplatek za dítě ve věku 3 – 10 let 500 Kč za celý pobyt.
 • Doplatek za další dospělou osobu na apartmánu 750 Kč za celý pobyt.
 • Dětská postýlka - 50 Kč/noc (nutno objednat předem).
 • Pes - 50 Kč/noc.
 • Doplatky se hradí při příjezdu na místě.
 • Místní poplatky jsou již zahrnuty v ceně.
 • Check in od 15:00, check out do 10:00.
 • Více informací na www.pensionsedmikraska.webnode.cz.

Hodnocení zájezdu

4,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • Klára 14. 12. 2015
 • vojkoz78 8. 12. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena