515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Celoroční dovolená na Křivoklátu pro DVA na 4/5 dní s polopenzí
Skvělá dovolená na Křivoklátu s platností až do října 2015! Pobyt pro DVA na 4/5 dní v Penzionu V Budech s polopenzí, lahví vína i bazénem. Ubytování přímo pod hradem a krásná příroda kolem - ideální na túry pěšky i na kole!
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: Pobyt přímo pod hradem Křivoklát pro DVA s polopenzí a vínem

Celoroční dovolená na Křivoklátu pro DVA na 4/5 dní s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
95 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

16. 2. 2015 – 30. 10. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion V Budech
Křivoklát 79
270 23 Křivoklát

www.penzionvbudech.eu
tel. 777 592 004
email: penzionvbudech@seznam.cz

Aktivní celoroční dovolená na Křivoklátsku

Nemáte rádi plánování na poslední chvíli a last minute nabídky nejsou nic pro vás? Zajistěte si svoji dovolenou s předstihem. Platnost této nabídky je až do konce října 2015 a vy si tak užijete ubytování v Penzionu V Budech, s polopenzí a dalšími výhodami v nádherné přírodě kousek od řeky Berounky přesně v tom termínu, který vyhovuje vám!

Aktivní celoroční dovolená na Křivoklátsku

Penzion V Budech s výhledem na hrad

Penzion v Budech je rodinného typu, situovaný v obci Křivoklát v bezprostřední blízkosti hradu (asi 200 m) a s výhledem na tuto středověkou památku ze všech pokojů. 

Penzion V Budech

Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny a mají vlastní sociální zařízení i Wi-Fi.

Komfortní pokoje

Pokojový interiér

Součástí balíčku je také polopenze podávaná ve stylové restauraci s hořícími kamny, kde se servíruje chutná domácí kuchyně. V létě jistě uvítáte posezení na terase zalité sluncem. A pro romantickou atmosféru poslouží láhev kvalitního vína, která je součástí balíčku. 

Restaurace s hořícími kamny

Bazén a další letní aktivity

Součástí balíčku je také využití venkovního bazénu, který najdete na zahradě penzionu. Přijde vhod jako zchlazení po výletu - ať už pěším nebo cyklo. Ostatně pro vaše kola se v penzionu najde úschovna.

Vydejte se na cyklovýlet

Milovníci vodních aktivit jistě nevynechají možnost sjet řeku Berounku, která protéká jen kousek od Křivoklátu. Křivoklátsko je ideálním výchozím bodem pro výlety, a to jak pěšmo, tak hlavně na kole. Podle vaší kondičky si můžete vybrat jednu z mnoha tras, které se v okolí Křivoklátu kříží.

Sjíždět můžete řeku Berounku

V obci Křivoklát je možnost využít tenisových a volejbalových kurtů a letní program zvaný Léto na Berounce vám v období prázdnin nabídne spoustu kulturní zábavy.

Ke Křivoklátu jako do pohádky

Co si nesmíte nechat ujít, je jednoznačně návštěva Křivoklátu - jaký jiný hrad má tak poutavou minulost protknutou osudy mnoha osobností, než právě tento?

Hrad Křivoklát

Křivoklát je jeden z nejstarších českých středověkých hradů, na kterých sídlili čeští králové a knížata. V roce 1110 se o něm zmiňuje Kosmas ve své kronice a tudíž se historie hradu datuje právě do 12. století. Na hradě pobýval Přemysl Otakar II., Václav I., Eliška Přemyslovna, Vladislav II. Jagellonský a za císaře Rudolfa II. zde byl uvězněn Edward Kelley.

Na hradě najdete nespočet slavných sbírek, váže se k němu mnoho pověstí a navštívily jej desítky slavných osobností. Natáčela se zde například Noc na Karlštejně, Johanka z Arku, Bathory, Anděl páně či hollywoodské hity jako je Kletba bratří Grimmů nebo Wanted s Angelinou Jolie. Křivoklátskem byl inspirován také básník Johann Wolfgang von Goethe.

Kam na výlet do okolí?

 • Pokud byste měli poznání a historie málo, neváhejte a vydejte se na Karlštejn, který je vzdálen od penzionu asi 38 kilometrů.
Hrad Karlštejn
 • Pokud se vydáte směrem ke Karlštejnu, nevynechejte ani návštěvu nádherných Koněpruských jeskyní a údolí Amerika, které je pro své nádherné scenérie oblíbeným místem výletníků.
 • V okolí najdete další známé hrady a zámky - Zbiroh, Týřov, Krakovec nebo Točník.
 • Další tipy na výlety a zajímavé akce najdete na www.krivoklatsko.cz.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 16. 2. 2015 do 30. 10. 2015.
 • Pobyt rezervujte na tel. 777 592 004 nebo emailu penzionvbudech@seznam.cz.
 • Příplatky za děti a další osoby:
  • Děti do 10 let za 250 Kč/noc včetně polopenze
  • Další osoba 400 Kč/noc včetně polopenze
  • Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
 • Cena kupónu nezahrnuje turistickou taxu 10 Kč/osoba/noc.
 • Nakoupením více kuponů si můžete pobyt prodloužit!
 • Více informací na www.penzionvbudech.eu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena