515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Běžkařský víkendový pobyt v Novohradských horách pro DVA s lahví vína
Hurá na běžky do Novohradských hor! Víkendový pobyt pro DVA na 3 dny v Hotelu Hojná Voda se snídaní a lahví vína. Relaxační dovolená v nedotčené přírodě a v poklidné atmosféře krásné krajiny. Ideální zimní dovolená - 40 km upravovaných běžkařských tratí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Běžkařský víkendový pobyt v Novohradských horách pro DVA s lahví vína

-40 %
Běžkařský víkendový pobyt v Novohradských horách pro DVA s lahví vína

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

HOTEL Hojná Voda
Hojná Voda 40
Nové Hrady 373 33

www.hotel-hojnavoda.cz
tel.: +420 722 551 062
email: serzantbelek@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační dovolená v Novohradských horách

Novohradské hory patří k jedněm z posledních míst s nedotčenou krajinou u nás. Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou a pro milovníky turistiky. Obdivujte krásnou přírodu, relaxujte a nechte se unášet kouzlem těchto nedoceněných českých hor.

Novohradské hory rájem pro běžkaře

Věřte, že Hojná Voda a okolí je ideální pro milovníky běžkování. Jen co napadne sníh, nasaďte běžky a ve stopě se vydejte poznávat krásy zasněžených hor! Čeká tu na Vás skvělých 40 km upravovaných tras, které začínají přímo u hotelu

Vydat se za lyžováním a běžkováním do Rakouska také není problém. Hotel leží asi jen 12 kilometrů od hranic, za kterými najdete střediska Harmanschlag a Karlstift. Po běžkařských trasách můžete plynně z Česka pokračovat i k sousedům. 

Zúčastnit se můžete také závodu Hojnovodská zlatá lyže, který se koná v lednu (anebo alespoň fanděte se svařákem v ruce) ;-)

Útulný Hotel Hojná Voda s restaurací

Hotel nabízí ubytování v útulně zařízeném pokoji s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC) a televizí. Můžete si také zvolit levnější pobyt v pokoji s vlastní koupelnou a společným WC na chodbě.

Součástí hotelu je restaurace, kde si vychutnáte vydatné snídaně formou švédských stolů. Součástí balíčku je také láhev vína. 

V areálu hotelu je pro ty nejmenší návštěvníky připraveno dětské hřiště a trampolína, zahrát si můžete stolní fotbal či šipky. 

Kam v Novohradských horách na výlet?

 • Nové Hrady - historický hrad ze 13. století vítá své návštěvníky v obci Nové Hrady u Českých Budějovic. V současné době hrad nabízí dvě prohlídkové trasy. Expozice připomíná historii rodu Buquoyů od příchodu zakladatele rodové větve v Čechách Karla Bonaventury Buquoye až po výstavbu nového zámku na předměstí Nových Hradů a založení přírodně krajinářského parku v Tereziině údolí.
 • Kamenec (1.072 m) - je nejvyšší vrchol české části Novohradských hor. Nalézá se asi 3 kilometry jihozápadně od znovuobnovené obce Pohoří na Šumavě, přibližně 400 metrů od státní hranice, na hlavním evropském rozvodí Labe-Dunaj.
 • Kraví hora - je jedním z vrcholů Novohradských hor tyčící se kousek od obce Hojná Voda. Samotná hora je velmi bizarním přírodním útvarem. V lesních partiích se vyskytují neobvyklé skalní útvary, mezi nimiž je nejznámější kámen zvaný Napoleon. Díky blízkosti státní hranice s Rakouskem byla celá oblast za minulého režimu bedlivě sledována pohraničníky a ti po sobě v oblasti zanechali několik vojenských hlásek.
 • Tvrz Žumberk - ojedinělá ves Žumberk, patří k nejstarším v oblasti novohradska, zmiňovaná je již ve 13. století. Je jednou ze tří dochovaných opevněných vesnic v Evropě. Důmyslné opevnění, pravděpodobně z let 1612 – 18, se šesti válcovými baštami, chránilo celou ves a poplužní dvůr. Součástí fortifikace byl i přilehlý rybník.
 • Prales Hojná Voda - národní přírodní památka, veden jako vzácný i na seznamu UNESCO. Jedna z nejstarších přírodních rezervací ve střední Evropě. Založen roku 1838 hrabětem Jiřím Buquoyem na svahu hory Vysoká (1.034m), 4 km od obce Hojná Voda.
 • A nespočet dalších možností - Žofínský prales, ZOO Dvorec u Borovan,  Tereziino údolí, Nebelstein...

I v zimě za sportem a relaxací do Novohradských hor

Co dalšího podniknout v Novohradských horách?

 • Turistika - téměř nedotčený kraj rozlehlých lesů, sluncem prozářených luk, šumějících potoků a hladin rybníků zrcadlících kouzelné západy slunce. Svérázné a málo známé hory na jihu Čech protkané spletí cest a cestiček, které spojují malebné vesnice, nebo vedou jen tak odnikud nikam. Jedinečnost Novohradských hor spočívá především ve vzácně zachovalé přírodě ušetřené zásahů člověka díky své poloze v bývalém pohraničním pásmu. V roce 2000 zde byl vyhlášen Přírodní park Novohradské hory.
 • Solné lázně Gmünd - aquapark se slanými bazény a především nádhernou saunou, s možností koupat se i v rybníce. Solné bazény jsou vybaveny různou koncentrací soli, vodními masážními lehátky, kamenem s pramenem, protiproudovým kanálem, zemními vířivkami a masážními tryskami.

V Novohradských horách se nudit stoprocentně nebudete - a domů se vrátíte odpočatí a nabití energií z této panenské přírody!


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 13.12.2013 do 31.3.2014. Kupóny nelze uplatnit v termínu od 23.12.2013 do 1.1.2014.
 • Kupón platí pouze o víkendu, tzn. pá-ne.
 • Rezervace na čísle +420 722 551 062 nebo email: serzantbelek@seznam.cz.
 • Ve 2. kroku objednávky si můžete vybrat variantu ubytování:
  • Varianta A - pobyt v pokoji s vlastní koupelnou na pokoji a WC na chodbě za 999 Kč
  • Varianta B - pobyt v pokoji s vlastním sociálním zařízením za 1269 Kč
 • Děti do 4 let zdarma bez nároku na lůžko (možnost zapůjčení postýlky).
 • Děti od 4 do 15 let 400 Kč/pobyt (platba v hotelu).
 • Pobyt s pejskem 200 Kč/pobyt.
 • Více informací na www.hotel-hojnavoda.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena