515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách – bezbariérový přístup

Hledáte místo, kam byste se mohli vydat a váš hendikep by vás neomezoval? Můžete vyzkoušet naši nabídku bezbariérových pobytů na horách. V zimě na sněhu by to asi byl trochu adrenalin, ale třeba na počátku jara už budou cesty čisté. A to je nejlepší doba, kdy si hory užijete v klidu. Skvělé bezbariérové stezky najdete třeba v Adršpašských skalách nebo v Krkonoších podél Bílého Labe.

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Bezbariérové pobyty na horách

Ani s vozíčkem se nemusíte bát cestovat. V současné době je spousta ubytování, která nabízejí bezbariérový přístup a i turistické cesty v okolí nebudou žádná překážka. My vám pobyty vhodné i vozíčkáře nabízíme s výraznou slevou. Nechte se inspirovat!

ikonka slevyUmožňujeme poznat se slevou hory i s bezbariérovým přístupem. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný bezbariérový pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.