515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Belianské Tatry s polopenzí v Penzionu Šafrán
Belianské Tatry pro DVA na 3 dny v luxusním Penzionu Šafrán s polopenzí. Turistika, termály a nedotčená příroda Belianských Tater Vás okouzlí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Vysoké Tatry

Belianské Tatry s polopenzí v Penzionu Šafrán

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 34 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Šafrán**
Ždiar 677
059 55 Ždiar
Slovensko

www.penzionsafran.sk
tel: +421 915 964 619
email: penzionsafran@zdiar.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt v Belianských Tatrách pro dva

Jarní rozkvetlá příroda, čerstvý horský vzduch a stylové ubytování s polopenzí... to je přímo ráj pro relaxaci! Belianské Tatery však nabízejí mnohem víc a navíc za velmi příjemnou cenu!

Penzion Šafrán - místo pro Vaši dovolenou

Stylový Penzion Šanfrán** je ideálním místem pro pobyt v Beliankých Tatrách. Na své si zde přijdou zamilované páry, rodinky s dětmi i senioři. Tichá příroda a výhled na Belianské Tatry a Spišskou Maguru totiž okouzlí každého!

Těšte se na ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi.

Zdarma je Vám k dispozici také parkoviště a společenská místnost, kde si můžete zahrát billiard, stolní fotbal či stolní tenis. Nudit se zde nebudou ani děti - v dětském koutku na ně čeká spousta zábavy.

Součástí penzionu je restaurace, kde si pochutnáte na bohaté polopenzi. Mimo jiné určitě ochutnejte i speciality zdejšího kuchaře.

Jarní pobyt v Belianských Tatrách

Jarní Belianské Tatry Vás uchvátí svou nedotčenou přírodou. Najdete zde nespočet atrakcí, kterými můžete vyplnit volný čas.

Můžete například zvolit návštěvu aquaparků nebo sjíždění Dunajce. Ale na své si zde přijdou hlavně milovníci turistiky a výletů v této nádherné lokalitě. S výběrem nejlepších výletů Vám v penzionu rádi pomohou.

Vydejte se do Belianské jeskyně

Dominantou Belianských Tater je bezesporu Belianská jeskyně - jediná zpřístupněná jeskyně ve Vysokých Tatrách. Jako jedna z prvních jeskyň na světě byla tato jeskyně elektricky osvětlená (v roce 1896). Vchod do jeskyně se nachází 885 m.n.m., její délka je 1752 metrů, z toho zpřístupněných je 1001 metrů.

Při návštěvě jeskyně se budete kochat pohledem na nádherné krápníkové útvary, vodopády, jezírka...a možná uvidíte i netopýry!

Termály i aquapark se slevou

V Tatrách si, vyjma lyžování a turistiky, vychutnáte i lenošení v termálech či zábavu v aquaparku.

V celoročně otevřeném Thermal park Vrbov najdete deset bazénů (z toho čtyři dětské) o teplotě vody od 26 do 38°C. Zdejší voda má blahodárné účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. A nervy ušetříte i při placení - díky kuponu máte slevu 20%.

V aquaparku Aquacity Poprad si užijete nejen zábavu na vodních atrakcích, ale můžete lenošit i wellness&spa či posedět na baru. Na vstupném i tady ušetříte 10%.

Při cestě tam či zpět se ještě můžete zastavit v největším slovenském aquaparku Tatralandia či si užít relaxu v termálech Bešeňová!

Po proudu Dunajce

Při pobytu v Belianských Tatrách využijte slevy 10% na sjíždění Dunajce na pltích. Vyjeďte z Červeného Kláštora a dřevěné pltě a "převozníci" oblečení ve slovenských krojích Vám i Vašich dětem zaručí skvělý zážitek, při kterém si užijete pohled na Tatry i z jiné perspektivy. Navíc si pochutnáte i na tradičních slovenských sýrech a dalším občerstvením (více informací zde).

Pokud máte rádi akčnější zábavu, je zde možnost sjet Dunajec třeba na raftech.


Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 1.5. do 30.6.2013.
 • Rezervace pobytu na tel: +421 915 964 619 nebo emailem penzionsafran@zdiar.sk.
 • Prodloužení pobytu na 4 dny (3 noci) za 29 EUR/noc pro 2 osoby vč. stravy.
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Příplatky za děti starší 3 let po dohodě na místě.
 • Na místě se doplácí ubytovací poplatek obci 0,5 EUR/osoba/noc.
 • Více informací na www.penzionsafran.sk.

Hodnocení zájezdu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • janasavlova 25. 11. 2015
 • bodiova91 24. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena