515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
Belianské Tatry pro DVA na 3 nebo 4 dny s polopenzí
Belianské Tatry pro DVA na 3 nebo 4 všední dny s polopenzí v penzionu Winter & Summer Resort. Možnost zakoupení levnějšího pobytu na všední dny. Užijte si luxusní pobyt v nedotčené přírodě Belianských Tater!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Vysoké Tatry

Belianské Tatry pro DVA na 3 nebo 4 dny s polopenzí

-48 %
Belianské Tatry pro DVA na 3 nebo 4 dny s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Winter & Summer Resort
Ždiar 721
059 55 Ždiar

www.wsr.sk
tel. +421 911 888 900; +421 907 363 316
info@wsr.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Letní romantika v Tatrách

Chtěli byste se probudit v pohádce? Přestaňte snít a vyrazte na letní dovolenou do Belianských Tater! Penzion Winter & Summer Resort o Vás bude pohádkově pečovat a nedotčená příroda se postará o Váš dokonalý odpočinek a pozitivní energii :-).

Luxusní resort ve Ždiaru

Penzion v podtatranské obci Ždiar, známé svými tradicemi, kulturou, folklórem a lidovou architekturou, slibuje nezapomenutelné chvíle vydatného odpočinku.

V luxusně a stylově zařízených a plně vybavených pokojích nechybí ani kvalitní matrace - základ řádného odpočinku. Kouzelné výhledy na "perlu" Tater jsou zaručené.

O Vaše chuťové buňky se postará restaurace v přízemí hotelu, nabízející slovenskou i světou kuchyni a samozřejmě také goralské speciality. Pro Vaše ratolesti je připraven obrovský dětský koutek.

Aktivní dovolená v Belianských Tatrách pro všechny

V létě si zde na své přijdou hlavně milovníci turistiky a výletů. Lákadlem této lokality, které rozhodně nesmíte vynechat je Belianská jeskyně, která je jediná zpřístupněná jeskyně ve Vysokých Tatrách. Při návštěvě jeskyně se budete kochat pohledem na nádherné krápníkové útvary, vodopády, jezírka...a možná uvidíte i netopýry!

Vydat se můžete také na bobovou dráhu Bachledova dolina, vzdálenou jen 4 km. A po návratu odpočívejte ve wellness centru hotelu.

Turistika kolem Ždiaru

Obec Ždiar je ideálním výchozím bodem pro pohodlně značenou pěší turistiku na hřeben Belianských Tater (Široké a Vyšné Kopské sedlo). Odtud pak můžete pokračovat na až do východní části Vysokých Tater na Kopské sedlo a Zelené pleso. V okolí najdete také několik naučných stezek. Pro kulturní požitek je také celoročně otevřena muzejní expozice ve Ždiarskem domě.

Na dosah od penzionu je Vám také vzdálena nejvýznamnější ledové jeskyně ve střední EvropěK jeskyni se můžete přiblížit autem, vlakem či autobusem  do osady Dobšinská ledová jeskyně a odtud je to po chodníku asi 45 min chůze.

Zábava na Dunajci

Při pobytu v Belianských Tatrách se určitě vydejte na Dunajec. Vyjeďte z nedalekého Červeného Kláštora a dřevěné pltě s "převozníky" oblečenými ve slovenských krojích Vám i Vašich dětem zaručí skvělý zážitek, při kterém si užijete pohled na Tatry i z jiné perspektivy. Navíc si pochutnáte i na tradičních slovenských sýrech a dalším občerstvením.

V prezentaci byly použity fotografie Laco Struhára se svolením Slovakia.travel.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 6.6. do 30.10. 2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 911 888 900 nebo +421 907 363 316.
 • Při pobytu o víkendu příplatek 10 EUR/noc/2 osoby (platí se na místě).
 • Variantu B - pobyt na 4 dny (3 noci) vyberete ve 2. kroku objednávky za příplatek 1355 Kč.
 • Děti do 5 let zdarma.
 • Děti od 5 do 15 let 24 EUR/noc.
 • Polopenze za dítě 9 EUR/noc.
 • Příplatek za apartmán 30 EUR/pobyt.
 • Pokoj obsazený jednou osobou příplatek 10 EUR/noc.
 • Dětská postýlka k dispozici.
 • Cena nezahrnuje rekreakční popatek 0,40 EUR.
 • Více informací na www.wsr.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena