515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Babí léto na Křivoklátě pro DVA na 4 nebo 5 dní
Skvělá dovolená na Křivoklátu pro DVA na 4 nebo 5 dní v Penzionu V Budech s polopenzí a lahví vína. Ubytování přímo pod hradem a krásná příroda kolem - ideální na túry pěšky i na kole nebo houbaření!

Babí léto na Křivoklátě pro DVA na 4 nebo 5 dní

-40 %
Babí léto na Křivoklátě pro DVA na 4 nebo 5 dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion V Budech
Křivoklát 79
270 23 Křivoklát

www.penzionvbudech.eu
tel. +420 777 592 004
email: penzionvbudech@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Aktivní letní dovolená na Křivoklátsku

Schválně jestli uhodnete, který český hrad se objevil v desítkách filmů, pohádek i literárních děl? Určitě už víte, že správná odpověď je Křivoklát! Navštivte místo, kde natáčel Vlastimil Brodský nebo třeba Angelina Jolie - užijete si ubytování v Penzionu V Budech, s polopenzí a dalšími výhodami v nádherné přírodě kousek od řeky Berounky!

Penzion V Budech s výhledem na hrad

Penzion v Budech je penzion rodinného typu, situovaný v obci Křivoklát v bezprostřední blízkosti hradu (asi 200 m) a s výhledem na tuto středověkou památku ze všech pokojů. 

Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny, některé mají vlastní sociální zařízení i Wi-Fi.

Součástí balíčku je také polopenze podávaná ve stylové restauraci s hořícími kamny, kde se servíruje česká domácí kuchyně. Jistě uvítáte i posezení na terase zalité sluncem. A pro romantickou atmosféru poslouží láhev kvalitního vína, která je součástí balíčku. 

Letní aktivity

Jistě Vám přijde vhod nespočet výletů, které lze podniknout v této atraktivní lokalitě - ať už pěší nebo cyklo. Ostatně pro Vaše kola se v penzionu najde úschovna.

Křivoklátsko je ideálním výchozím bodem pro výlety a to jak pěšmo, tak hlavně na kole. Podle Vaší kondičky si můžete vybrat jednu z mnoha tras, které se v okolí Křivoklátu kříží. A co teprv si z výletu ještě přinést nějaký pěkný úlovek? Tato lokalita jistě nadchne milovníky houbaření - je to hotový houbařský ráj.

Milovníci vodních aktivit jistě nevynechají možnost sjet řeku Berounku, která protéká jen kousek od Křivoklátu. V obci Křivoklát je také možnost tenisových a volejbalových kurtů.

Ke Křivoklátu jako do pohádky

Co si nesmíte nechat ujít je jednoznačně návštěva Křivoklátu - jaký jiný hrad má tak poutavou minulost protknutou osudy mnoha osobností, než právě tento?

Křivoklát je jeden z nejstarších a nejvýznamějších českých středověkých hradů, na kterých sídlili čeští králové a knížata. V roce 1110 se o něm zmiňuje Kosmas ve své kronice a tudíž se historie hradu datuje právě do 12. století. Na hradě pobýval Otakar Přemysl II., Václav I., Eliška Přemyslovna, Vladislav II. Jagellonský a za císaře Rudolfa II. zde byl uvězněn Edward Kelley.

Na hradě najdete nespočet slavných sbírek, váže se k němu mnoho pověstí a navštívili jej desítky slavných osobností. Natáčela se zde například Noc na Karlštejně, Johanka z Arku, Bathory, Anděl páně či hollywoodské hity jako je Kletba bratří Grimmů nebo Wanted s Angelinou Jolie. Křivoklátskem byl inspirován také básník Johann Wolfgang von Goethe.

Na hradě si můžete prohlédnout dvě prohlídkové trasy, v době platnosti kuponu je zde otevřeno denně mimo pondělí

Kam na výlet do okolí?

 • Pokud byste měli poznání a historie málo, neváhejte a vydejte se na Karlštejn, který je vzdálen od penzionu asi 38 kilometrů.
 • Pokud se vydáte směrem ke Karlštejnu, nevynechejte ani návštěvu nádherných Koněpruských jeskyní a údolí Amerika, které je pro své nádherné scenérie oblíbeným místem výletníků.
 • V okolí najdete další známé hrady a zámky - Zbiroh, Týřov, Krakovec nebo Točník.
 • Další tipy na výlety a zajímavé akce najdete na www.krivoklatsko.cz.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1.9. do 30.11.2013.
 • Před zakoupením kuponu proveďte ověření volných kapacit a rezervaci.
 • Rezervace na tel. +420 777 592 004 nebo emailu penzionvbudech@seznam.cz.
 • Pobyt na 5 dní (4 noci) pro DVA za příplatek 860 Kč vč. polopenze a všech služeb. 
 • Děti do 10 let za 250Kč/den vč. stravy.
 • Další osoba 400Kč/den vč. stravy.
 • Více informací na www.penzionvbudech.eu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena