515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Krásy Jeseníků pro DVA až na 8 dní v komfortních apartmánech Sobík
Dovolená pro DVA na 3 a více dní na Dolní Moravě s ubytováním v komfortních apartmánech Sobík. Užijte si skvělou dovolenou plnou možností, jak trávit volný čas - od sportu a turistiky přes nejrůznější atrakce až po odpočinkovou dovolenou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Krásy Jeseníků pro DVA až na 8 dní v komfortních apartmánech Sobík

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
46 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

23. 6. 2015 – 30. 10. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Apartmány Sobík
Velká Morava 126
561 69 Dolní Morava 

www.chatasobik.cz
Tel.: +420 603 842 585, +420 602 604 026
E-mail: chatasobik@gmail.com

Ideální místo pro letní a podzimní dovolenou!

Dolní Morava se rozprostírá mezi vrcholky Orlických Hor a Jeseníků a leží přímo na úpatí Králického Sněžníku, který je dominantou celého kraje. Jaké lepší místo zvolit pro příjemnou letní či podzimní dovolenou, která skýtá nespočet možností, jak si užít volný čas a navíc za ní nemusíte jezdit daleko?

Odpočívejte aktivně

Stylové apartmány s kuchyňkou a balkonem

Chata Sobík se nachází na strategickém místě přímo v sousedství bobové dráhy. Pohodlně vybavené prostorné apartmány obklopené krásnou přírodou se postarají o odpočinek a relaxaci, a zároveň se můžete vydat na některou z mnohých turistických tras či navštívit nedaleké atrakce. 

Stylové apartmány

Moderně vybavené apartmány vám zajistí dokonalé pohodlí. Skládají se z obývacího pokoje s kuchyňským koutemložnice a samostatného sociálního zařízení. Kuchyňský kout je plně vybaven včetně lednice, sporáku, mikrovlnné trouby a varné konvice.

Standardně zařízené pokoje

Všechny apartmány jsou zařízeny LCD TV a bezplatně zde můžete užívat Wi-Fi připojení. Dále mají apartmány vlastní balkón, některé mají i výhled na sjezdovku a bobovou dráhu. V chatě je společenská místnost a úschovna kol.

Plně zařízená kuchyně

Turistika a aktivní vyžití v Jeseníkách

Několik kilometrů cyklistických stezek nabízí ideální vyžití pro nenáročné i zkušené cyklisty. Na své si přijdou i milovníci pěší turistiky - stačí si jen vybrat, na který vrcholek se vydáte. Pohodlně se po značených hřebenových turistických trasách můžete vydat skrz nádhernou přírodu na mnohá zajímavá místa!

Jeseníky ráj pro turisty i cyklisty

Vydejte se na výlet na Králický Sněžník, pod jehož vrcholem vyvěrá pramen řeky Moravy. Je zajímavé, že na historickém území Moravy řeka nezačíná ani nekončí. Pramení v severovýchodním cípu Čech pod vrcholkem Králického Sněžníku, odkud protéká napříč severní, střední a jižní Moravou a posléze splývá až na slovenském území s vodami Dunaje.

Naučné stezky

Do údolí je krásný pohled přímo od pramene studánky, odkud můžete stoupat i na nedaleký vrchol vytvořený sutí z rozbořené polské rozhledny.

 • Dlouhé Stráně (48 km)- v Hrubém Jeseníku se rozprostírá vodní nádrž Dlouhé Stráně. Nádherné panorama s třpytící se vodní hladinou si nenechte ujít! Na kopec se můžete nechat vyvézt lanovkou.
 • Velké Losiny (35 km) - vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku. 

Velké Losiny- papírny i termální koupaliště

A pro ty odvážnější...

Pokud hledáte akční zábavu a adrenalin, navštivte některou z atrakcí přímo na Dolní Moravě:

 • Bobová dráha - skvělá atrakce, kterou ocení všichni milovníci adrenalinu, užijte si jízdu po jedné z nejdelších a nejpropracovanějších bobových drah v ČR. 
 • Lanový park – největší lanový park v ČR, prověřte svou zdatnost při zdolávání překážek lanové dráhy a užijte si den plný zábavy, nezapomenutelných zážitků i adrenalinu!

Dolní Morava - i adrenalinové sporty

 • Jízda na Segway – užijte si super zábavu a zážitek, na který budete dlouho vzpomínat! Půjčte si jedno z terénních vozítek a vychutnejte si trasu, která vede nádhernou horskou přírodou.
 • Dětský Fun park – tento zábavní park pro děti se nachází v areálu lanového parku. Zabaví se ti nejmenší, ale i starší děti, připraven je totiž skákací hrad, velké trampolíny, horolezecká stěna a mnoho dalšího. Vychutnejte si šálek kávy a při tom mějte svá dítka stále na očích.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 17. 6. 2015 do 30. 10. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 603 842 585, +420 602 604 026 nebo
  na e-mailu chatasobik@gmail.com.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti od 3 let nebo další dospělá osoba 300 Kč/noc.
  • Dokoupení stravy - polopenze 150 Kč/osoba/den, snídaně 80 Kč/osoba/den, večeře 80 Kč/osoba/ den.
  • Turistická taxa 20 Kč/dospělá osoba/den.
  • Domácí mazlíček 250 Kč/den.
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA.
 • V letních měsících (červenec, srpen) pobyt na 3 dny (2 noci, varianta A) možný pouze ve VŠEDNÍCH dnech! Minimální délka pobytu zahrnující víkend je 3 noci! 
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Více informací na www.chatasobik.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena