515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Krásy Jeseníků pro DVA až na 8 dní v komfortních apartmánech Sobík
Dovolená pro DVA na 3 a více dní na Dolní Moravě s ubytováním v komfortních apartmánech Sobík. Užijte si skvělou dovolenou plnou možností, jak trávit volný čas - od sportu a turistiky přes nejrůznější atrakce až po odpočinkovou dovolenou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Krásy Jeseníků pro DVA až na 8 dní v komfortních apartmánech Sobík

-25 %
Krásy Jeseníků pro DVA až na 8 dní v komfortních apartmánech Sobík

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2015

Kde uplatnit voucher

Apartmány Sobík
Velká Morava 126
561 69 Dolní Morava 

www.chatasobik.cz
Tel.: +420 603 842 585, +420 602 604 026
E-mail: chatasobik@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Ideální místo pro letní a podzimní dovolenou!

Dolní Morava se rozprostírá mezi vrcholky Orlických Hor a Jeseníků a leží přímo na úpatí Králického Sněžníku, který je dominantou celého kraje. Jaké lepší místo zvolit pro příjemnou letní či podzimní dovolenou, která skýtá nespočet možností, jak si užít volný čas a navíc za ní nemusíte jezdit daleko?

Odpočívejte aktivně

Stylové apartmány s kuchyňkou a balkonem

Chata Sobík se nachází na strategickém místě přímo v sousedství bobové dráhy. Pohodlně vybavené prostorné apartmány obklopené krásnou přírodou se postarají o odpočinek a relaxaci, a zároveň se můžete vydat na některou z mnohých turistických tras či navštívit nedaleké atrakce. 

Stylové apartmány

Moderně vybavené apartmány vám zajistí dokonalé pohodlí. Skládají se z obývacího pokoje s kuchyňským koutemložnice a samostatného sociálního zařízení. Kuchyňský kout je plně vybaven včetně lednice, sporáku, mikrovlnné trouby a varné konvice.

Standardně zařízené pokoje

Všechny apartmány jsou zařízeny LCD TV a bezplatně zde můžete užívat Wi-Fi připojení. Dále mají apartmány vlastní balkón, některé mají i výhled na sjezdovku a bobovou dráhu. V chatě je společenská místnost a úschovna kol.

Plně zařízená kuchyně

Turistika a aktivní vyžití v Jeseníkách

Několik kilometrů cyklistických stezek nabízí ideální vyžití pro nenáročné i zkušené cyklisty. Na své si přijdou i milovníci pěší turistiky - stačí si jen vybrat, na který vrcholek se vydáte. Pohodlně se po značených hřebenových turistických trasách můžete vydat skrz nádhernou přírodu na mnohá zajímavá místa!

Jeseníky ráj pro turisty i cyklisty

Vydejte se na výlet na Králický Sněžník, pod jehož vrcholem vyvěrá pramen řeky Moravy. Je zajímavé, že na historickém území Moravy řeka nezačíná ani nekončí. Pramení v severovýchodním cípu Čech pod vrcholkem Králického Sněžníku, odkud protéká napříč severní, střední a jižní Moravou a posléze splývá až na slovenském území s vodami Dunaje.

Naučné stezky

Do údolí je krásný pohled přímo od pramene studánky, odkud můžete stoupat i na nedaleký vrchol vytvořený sutí z rozbořené polské rozhledny.

 • Dlouhé Stráně (48 km)- v Hrubém Jeseníku se rozprostírá vodní nádrž Dlouhé Stráně. Nádherné panorama s třpytící se vodní hladinou si nenechte ujít! Na kopec se můžete nechat vyvézt lanovkou.
 • Velké Losiny (35 km) - vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku. 

Velké Losiny- papírny i termální koupaliště

A pro ty odvážnější...

Pokud hledáte akční zábavu a adrenalin, navštivte některou z atrakcí přímo na Dolní Moravě:

 • Bobová dráha - skvělá atrakce, kterou ocení všichni milovníci adrenalinu, užijte si jízdu po jedné z nejdelších a nejpropracovanějších bobových drah v ČR. 
 • Lanový park – největší lanový park v ČR, prověřte svou zdatnost při zdolávání překážek lanové dráhy a užijte si den plný zábavy, nezapomenutelných zážitků i adrenalinu!

Dolní Morava - i adrenalinové sporty

 • Jízda na Segway – užijte si super zábavu a zážitek, na který budete dlouho vzpomínat! Půjčte si jedno z terénních vozítek a vychutnejte si trasu, která vede nádhernou horskou přírodou.
 • Dětský Fun park – tento zábavní park pro děti se nachází v areálu lanového parku. Zabaví se ti nejmenší, ale i starší děti, připraven je totiž skákací hrad, velké trampolíny, horolezecká stěna a mnoho dalšího. Vychutnejte si šálek kávy a při tom mějte svá dítka stále na očích.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 17. 6. 2015 do 30. 10. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 603 842 585, +420 602 604 026 nebo
  na e-mailu chatasobik@gmail.com.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti od 3 let nebo další dospělá osoba 300 Kč/noc.
  • Dokoupení stravy - polopenze 150 Kč/osoba/den, snídaně 80 Kč/osoba/den, večeře 80 Kč/osoba/ den.
  • Turistická taxa 20 Kč/dospělá osoba/den.
  • Domácí mazlíček 250 Kč/den.
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA.
 • V letních měsících (červenec, srpen) pobyt na 3 dny (2 noci, varianta A) možný pouze ve VŠEDNÍCH dnech! Minimální délka pobytu zahrnující víkend je 3 noci! 
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Více informací na www.chatasobik.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena