515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Jeseníky pro DVA na 3 dny v apartmánech s platností přes léto
Dovolená na Dolní Moravě v Jeseníkách - pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) ve stylových apartmánech Stodola. Možnost dokoupení ubytování pro další osoby! Užijte si s přáteli nebo rodinou skvělý pobyt přímo pod Králickým Sněžníkem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Jeseníky pro DVA na 3 dny v apartmánech s platností přes léto

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 52 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2015

Kde uplatnit voucher

Apartmány Stodola
Dolní Morava 24
561 69 Králíky

www.apartmanystodola.cz
Tel.: +420 604 219 774
E-mail: info@apartmanystodola.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Léto pod Králickým Sněžníkem

Pokud vás víc než ubytování v centru města láká ticho a klid lesa, jste na správné adrese. Tedy jen co dorazíte na Dolní Moravu, kde se nacházejí moderní a stylové apartmány Stodola, kde si budete užívat letního sluníčka v centru Jeseníků!

Léto v Jeseníkách

Moderní apartmány Stodola pro dva, přátele nebo celou rodinu

Dolní Morava je malá víska nacházející se v nádherném zalesněném údolí na úpatí Králického Sněžníku, 6 km severně od města Králíky. Díky své poloze v téměř nedotčené přírodě a horskému klimatu je obec skvělým místem pro všechny milovníky letního vyžití v přírodě.

Apartmány pro dva, rodinu i partu přátel

V apartmánovém domě Stodola najdete příjemně vybavené apartmány s dřevěným nábytkem, TV a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je vám parkoviště, úschovna kol a bezplatně se můžete připojit k Wi-Fi internetu. Můžete také využít možnosti stravování v budově.

Plně vybavené a moderní apartmány

Standardně vybavené pokoje

Letní vyžití v Jeseníkách

V letním období je pobyt v Jeseníkách neméně krásný jako v zimě. Několik kilometrů cyklistických stezek nabízí ideální vyžití pro nenáročné i zkušené cyklisty. Na své si přijdou i milovníci pěší turistiky - stačí si jen vybrat, na který vrcholek se vydáte.

Pohodlně se po značených hřebenových turistických trasách můžete vydat třeba na vrchol Králického Sněžníkuk prameni Moravy, na polskou stranu hřebene nebo až do Hynčic či Starého Města pod Sněžníkem.

Ideální místo na výlety

Příznivcům adrenalinových zážitků doporučujeme návštěvu bobové dráhy, lanového parku a lanové dráhy či zapůjčení dopravního prostředku Segway. Vyzkoušet můžete také disc golf nebo geocaching.

Další tipy na výlet

V nádherné přírodě se můžete vydat na túry nebo navštívit mnohá zajímavá místa!

 • Králický Sněžník (cca 12 km) - na nejvyšší vrchol v okolí se můžete vydat přímo z Dolní Moravy. Cestu si můžete zkrátit lanovkou a nahoře vás čeká krásný výhled.
 • Velké Losiny (35 km) - vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku.
 • Rozhledna Klepý (6 km) - 24 m vysoká dřevěná vyhlídková a protipožární věž. Přístup k ní je označen na stávajících turistických trasách za využití standardního turistického značení.
 • Přírodní rezervace Zemská brána (25 km) - chráněný přírodní výtvor a oblíbené výletní místo. Je tak pojmenován skalnatý úsek Divoké Orlice protínající pod osadou Čihák napříč snížený hřbet Orlických hor. Řeka zde vyhloubila romantické údolí v pevných, ale rozpukaných rulách a pronikla tak do vnitrozemí Čech.
Velké Losiny - historické papírny i termální koupaliště
 • Vojenské muzeum v Králíkách a Králická pevnostní oblast
  (5-10 km) - expozice historie československé armády od čs. legionářů v I. světové válce do současnosti, sekce věnovaná II. světové válce, sbírka munice, pěchotní zbraně, sbírka polních a protiletadlových kanónů, prostředků protichemické ochrany a další.
 • Poutní místo Hora Matky Boží v Dolní Hedeči (6 km) - monumentální barokní klášter s kostelem Nanebevzetí Panny Marie, ambity, kaplí Svatých schodů, pramenem, hřbitovem a poutním domem na Mariánském kopci nad městem Králíky.
 • Pivovarské muzeum Hanušovice (17 km) - zajímavě mapuje vývoj pivovarnictví na Hanušovicku, prohlídka historických exponátů; nástrojů 
  a zařízení, které se kdysi při výrobě piva používaly.

Jeseníky - ráj pro cyklisty i turisty


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 4. 6. 2015 do 30. 10. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 604 219 774 nebo
  na e-mailu info@apartmanystodola.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Další dospělá osoba 495 Kč/pobyt (děti starší 2 let brány jako dospělé osoby).
  • Pobytová taxa 15 Kč/osoba/den.
  • Pes 50 Kč/noc.
  • Možnost stravování v restauraci Dolní Morava přímo u ubytování - polopenze za 200 Kč/den/dospělá osoba, 140 Kč/den/dítě.
 • Dítě do 2 let zdarma.
 • Více informací na www.apartmanystodola.cz.

Hodnocení pobytu

3,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.

 • MichalicovaE 31. 8. 2015

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena