515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Slovensko
Luxusní apartmán v Tatrách pro 2 osoby
Útulný apartmán pro DVĚ osoby v srdci Tater na 4 nebo 5 dnů se snídaněmi, menu a wellness. Dovolená v top sezóně se slevou 64%.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Vysoké Tatry

Luxusní apartmán v Tatrách pro 2 osoby

-64 %
Luxusní apartmán v Tatrách pro 2 osoby
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2011

Kde uplatnit voucher

The Bears Apartments
Tatranská Lomnica 88
059 60 Vysoké Tatry
tel.: +421 911 510 583
e-mail: umedveda.sk@seznam.cz

Více informací najdete na www.thebears.sk.

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Přijměte pozvání do nejvyhledávanější turistické lokality Slovenska - přímo do srdce Vysokých Tater - Tatranské Lomnice. Čeká Vás ubytování v luxusních apartmánech The Bears Apartments pro dva na 3 nebo 4 noci (na pobyt je možné nastoupit od čtvrtka do neděle (3 noci) nebo od neděle do čtvrtka (4 noci) včetně bohaté snídaně formou švédských stolů a wellness balíku pro pobyty s nástupem v neděli.

Uvedená cena i služby jsou za celý apartmán. Můžete se těšit na ubytování na úrovni. Apartmán má zařízený kuchyňský kout včetně myčky, balkón, TV a sociální zařízení. V nabídce Slevotéky i větší apartmány pro až 6 osob - klikněte zde.

V areálu The Bears Apartments naleznete wellness centrum. V rámci pobytu s nástupem v neděli můžete využít například vířivku, saunu, odpočívárnu nebo i fitness. Pokud to stihnete, můžete využít klidně všechny tyto služby! A to se hodí hlavně po náročné túře po překrásných Vysokých Tatrách.

Apartmány jsou vyhlášené i místní stylovou restaurací Poľovnícka reštaurácia, kde můžete kromě Vašich každodenních snídaní formou švédských stolů strávit příjemný večer při oblíbené živé cimbálové muzice a grilovaných specialitách. Restauraci je možné využít i na celodenní stravování s kompletním denním menu se zákuskem 7 dní v týdnu od 2,35 do 3,10 Euro. 

Pro děti je připravený nafukovací skákací hrad a dětské hriště. 

Tipy na výlet

Skalnaté pleso, Lomnické sedlo či Lomnický štít byste si neměli nechat ujít. Navíc kousek od apartmánu je dolní nástupní stanice lanovky na Lomnický štít. K výletům můžete použít Tatranskou lanovou dráhou

Velice oblíbené je i Aquacity Poprad vzdálené jen 11km s jedinečnou laser show a největší vodní areál na Slovensku - Tatralandia.

 


Doplňující informace

  • kupon je možné uplatnit od 3.7.2011 až do 30.10.2011 (omezená dostupnost termínů o letních prázdninách)
  • pobyt je nutné rezervovat na tel. čísle +421 911 510 583 nebo na mailu umedveda.sk@seznam.cz
  • je možné koupit více kuponů, a pobyt si tak prodloužit
  • více informací na www.thebears.sk
nabídka byla ukončena