515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Apartmány Lestarka v Krkonoších pro DVA na 3/4 dny
Svěží dovolená v Krkonoších pro DVA na 3 a více dní v Apartmánech Lestarka. Polopenze, možnost grilování a ideální podmínky pro túry i cyklistiku. Přijeďte přivítat pomalu přicházející léto do krásné přírody nedaleko Krkonošského národního parku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Apartmány Lestarka v Krkonoších pro DVA na 3/4 dny

-48 %
Apartmány Lestarka v Krkonoších pro DVA na 3/4 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Apartmány Lestarka
Kořenov 551
468 49 Kořenov

www.lestarka.com
tel.  774 222 835
e-mail: info@lestarka.cz

Do hor ve dvou nebo s celou rodinou

Hledáte místo, kam se vypravit na pohodovou dovolenou do hor? Někde, kde se děti nebudou nudit, kde dámy nebudou muset stát u plotny, pánové si po večerech zahrají poker a společně si užijete relaxu a čisté přírodý českých hor a ještě ušetříte? Apartmány Lestarka rozhodně čekají na vás!

Do hor ve dvou nebo s celou rodinou

Moderní apartmány Lestarka

Utečte z ruchu města a dopřejte si zasloužený odpočinek v nerušeném prostředí nedaleko Krkonošského národního parku. Zavítejte do vyhledávané rekreační oblasti Kořenov a načerpejte energii v překrásné horské krajině s ubytováním v Apartmánech Lestarka.

Moderní apartmány Lestarka

Ty nabízí zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením, vybavené kuchyňkou, 1-2 ložnicemi a TV. Pro nejmenší je možno zdarma zapůjčit pevnou postýlku. Samozřejmostí je Wi-Fi a parkování zdarma.

Ty nabízí zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením, vybavené kuchyňkou, 1-2 ložnicemi a TV

Při pobytu se můžete těšit na plnohodnotnou polopenzi, kdy si vychutnáte snídaně a dvouchodové večeře

Při pobytu se můžete těšit na plnohodnotnou polopenzi, kdy si vychutnáte snídaně a dvouchodové večeře. Máte také možnost využití grilu, venkovního bazénu, dětského venkovního hřiště, dětské herny, klubovny s billiardem, šipkami, šachy a zapůjčení pokerového kufříku.

Máte také možnost využití grilu, venkovního bazénu, dětského venkovního hřiště, dětské herny, klubovny s billiardem, šipkami, šachy a zapůjčení pokerového kufříku

Nechybí ani sauna, ve které si můžete za poplatek odpočinout a načerpat síly na další výlety po okolí.

Nechybí ani sauna, ve které si můžete za poplatek odpočinout a načerpat síly na další výlety po okolí

Pryč z ruchu velkoměsta

Apartmány leží na výborném strategickém místě, kde je možno využít naprostého soukromí a samoty hned u lesů. Výborné prostředí pro skupinky přátel, rodiny s dětmi a pro páry, kteří si chtějí odpočinout od stresu, práce a přelidněných měst. Veškerá kulturní a zábavná střediska jsou nedaleko (do 5 km).

Apartmány leží na výborném strategickém místě, kde je možno využít naprostého soukromí a samoty hned u lesů

Apartmány se nacházejí v části obce Kořenov - Polubný. Nedaleko apartmánů se nachází nástupní stanice navazující na Jizerskou magistrálu pro kola a běžky. Obec Kořenov je označována jako největší horská obec se slavnou železnicí, která vede po ozubnicové trati.

Jizerské hory nabízejí pro každého něco

Jizerské hory přímo vybízejí k turistice, cykloturistice, ale i návštěvě historicky zajímavých míst dostupných autem:

 • za návštěvu stojí například Botanická zahrada v Liberci, Televizní vysílač a hotel JeštědLiberecké muzeumFrýdlanstký zámek, Zoo - Liberec 
 • v Liberci dále navštivte i IQ park Liberec, kde si užijete nespočet zábavy
Jizerské hory přímo vybízejí k turistice, cykloturistice, ale i návštěvě historicky zajímavých míst dostupných autem
 • nevynechejte ani město proslavené svým sklem a bižuterií - Jablonec nad Nisou, kde vřele doporučujeme procházku kolem nádherné jablonecké přehrady
 • vhodné trasy pro cykloturistiku začínají v Josefově Dole, odkud míří na vrcholky Jizerských hor a dále do Krkonoš. Pro vyznavače sportů je připraveno více než 300 km značených cest
 • další zajímavé zážitky vám přinese návštěva Bozkovské dolomitové jeskyně
 • TIP na výlet: Wothanburg  - historicky vybudovaná pevnost pro rytířské slavnosti a bitvy, kde se přenesete do časů chrabrých rytířů! V okolí také Chrastavský kostel Sv. Vavřince, Chrastavské Muzeum, Liberecký Zámek, přehrada Mlýnice....a mnoho dalšího

Vaší pozornosti by neměly uniknout ani Mumlavské vodopády u Harrachova vzdálené od apartmánů asi 7 km. Mumlavský vodopád tvoří až 8 m vysoké stupňovitě uspořádané žulové bloky, u jejichž úpatí se nachází tzv. Čertova oka.

Vaší pozornosti by neměly uniknout ani Mumlavské vodopády u Harrachova vzdálené od apartmánů asi 7 km

V Harrachově si můžete také zahrát tenis, squash, zajít na golfové hřiště, bowling, do krytého bazénu či využít půjčovny sportovního vybavení.

Unikátní naučná stezka přímo v Harrachově - jen 4 km od apartmánů

Vydejte se na dobrodružnou cestu za poznáním včelího života - nemusíte za ní daleko, nachází se hned v Harrachově a začíná u autobusového nádraží.
Stezka dále vede Rýžovištěm kolem restaurace Lesního Zátiší a odtud dále až k penzionu Renata.
 
Po cestě zjistíte, co obnáší včelaření. Naučná stezka je vybavena nejen informačními cedulemi o životě včel, ale také Krakonošovou zahrádkou, kde budou vysazeny rostliny typické pro Krkonoše. Najdete zde i úly s vývojovou řadou od nejstarších typů po nejnovější, a to i s jejich obyvateli - živými včelami. 
 
Unikátní naučná stezka přímo v Harrachově
 
Naučná stezka je dlouhá celkem 3,5 km a najdete na ní dohromady 11 zastavení, která se nesou v duchu včelího života. Na nejvyšším místě nechybí křížek s obrázkem sv. Ambrože, patrona všech včelařů. Trasa vede příjemnou krajinou a z velké části po pevné silnici, je zcela nenáročná a zvládnou ji i méně zdatní turisté a také děti, pro které jsou po cestě připravena hřiště.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 30. 4. do 30. 6. 2015.
 • Doporučujeme rezervaci pobytu před zakoupením kuponu na tel. 774 222 835 nebo emailu info@lestarka.cz.
 • Možnost dokoupit saunu pro 2 osoby za 250 Kč/hod.
 • Děti do 2,99 let zdarma (možnost zapůjčení dětské postýlky).
 • Děti 3-12 let 279 Kč/noc s polopenzí.
 • Osoby nad 12 let za 50% ceny kuponu.
 • Domácí mazlíčci 100 Kč/pobyt.
 • Více informací na www.lestarka.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena