515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách aktivně

Chcete si dát na dovolené pořádně do těla, ale neláká vás trávení času ve fitness nebo v bazénu? Pokud zvolíte pobyt na horách, tak budete mít pohybu víc než dost. A vlastně si to ani nemusíte uvědomit. Třeba sjezd na lyžích, to je radost, ale zároveň adrenalin a zápřah pro tělo. Nebo takový výšlap na hřebenovku. Odmění se vám nádhernými výhledy, takže si na předchozí námahu ani nevzpomenete. Pobyt na horách se prostě dá strávit jedině aktivně!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Aktivní pobyty na horách se slevou

Dovolená na pláži není nic pro vás? Vyjeďte si do hor! Mnohá střediska vás nyní překvapí i netradičními aktivitami. V zimě třeba freeride na lyžích, snowtubing nebo jízda na sněžných skútrech, v létě můžete vyzkoušet paragliding, jízda na koních nebo navštívit aquapark. Nudit se rozhodně nebudete!

ikonka slevyUmožňujeme užít si aktivní pobyt na horách se slevou. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný rodinný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

 Slevy na horské pobyty: Česko | Slovensko | Rakousko | Itálie