515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Aktivní pobyt na Lipně s polopenzí a slevovou kartou Grenzgenial
Zažijte skvělou dovolenou v horském Hotelu Kupec*** ve Frymburku přímo u břehu Lipna! V ceně balíčku ubytování, polopenze, coffee break a slevová karta Grenzgenial poskytující mnoho výhod a slev. Platnost až do listopadu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Aktivní pobyt na Lipně s polopenzí a slevovou kartou Grenzgenial

-38 %
Aktivní pobyt na Lipně s polopenzí a slevovou kartou Grenzgenial

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 35 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 11. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Kupec***
Frymburk 181
382 79  Frymburk

www.hotel-lipno.cz
Tel.: 777 213 314
E-mail: info@hotelkupec.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Akční dovolená na břehu Lipna s kartou Grenzgenial

Nechte se unášet pohledem na hladinu jezera a užívejte si odpočinku v nádherné přírodě jižních Čech! Ať už se rozhodnete pro pobyt na jaře, v létě či na podzim, jistě si zde užijete spoustu zábavy. Navíc s velkým množstvím slev diky slevové kartě Grenzgenial! Vydejte se do Hotelu Kupec*** s nádherným výhledem na Lipno!

Akční dovolená na břehu Lipna

Autor fotografie: Patrik Boháč © 2013

Ubytování s výhledem na jezero

Hotel Kupec leží na konci městečka Frymburk přímo u jezera Lipno, na které máte také z některých pokojů krásný výhled. Hotel má vynikající hodnocení dle Holidaycheck (5,5 ze 6)! Alpskou architekturou věrohodně připomíná koncepci horského hotelu – naleznete zde dřevem provoněný interiér a útulné pokoje.

Hotel Kupec***

Hotel nabízí ubytování ve 2, 3, 4 nebo pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizí se satelitem a bezdrátovým wi-fi připojením. Z pokojů je krásný výhled nejen na přehradu, ale také na zalesněné šumavské vrcholky hor.

Stylové pokoje

Za příplatek se můžete nechat ubytovat i v nádherném romantickém apartmánu s balkonem, vířivkou a jako bonus dostanete i láhev sektu

Nádherný romantický apartmán

Hotel Kupec je ideálním místem pro aktivní i odpočinkovou letní dovolenou na břehu „Českého moře“. Hotel leží přímo u cyklostezky a inline dráhy a 80 m od hotelu je příjemná pláž.  V hotelu je uzamykatelná úschovna kol i hřiště pro děti.

Hotel má i hřiště pro děti

V docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází rozsáhlé wellness centrum s aquaparkem, vířivkou, saunou, solnou jeskyní a dalšími službami, kde spolehlivě dobijete baterky po náročném dni.

Bohaté tematické rauty a odpolední káva

Součástí balíčku je polopenze servírovaná v restauraci hotelu. Snídaně i večeře jsou podávány formou bohatých tematických rautů. Stravu si tak sestavíte sami z široké a neomezené nabídky luxusní bufetové tabule s rozmanitými druhy pečených nebo grilovaných mas, ryb, salátů a dalších příloh. 

Originální terasa

Restaurace je samozřejmě plně klimatizovaná, rozdělená na kuřáckou a nekuřáckou část a je rozšířena o originální terasu. Místní kuchyně nezklame žádného gurmána ani sběratele gastronomických zážitků. Celkovou atmosféru restaurantu doprovází otevřený rožeň, kde jsou připravovány pokrmy přímo před zraky návštěvníků

Hotelová restaurace

Od tří do pěti odpoledne zažijete nefalšovanou jižanskou siestu s různými druhy kávových nápojů, čajem, čokoládou a dezerty.

Balíček slev s kartou Grenzgenial

V rámci balíčku získáte slevovou kartu Grenzgenial, díky které si můžete užít spoustu zábavy. Obsahuje poukazy na slevy 1+1 zdarma (jedna osoba platí, druhá je zdarma). Najdete zde mnoho slev na zapůjčení kol, lodí, na vyhlídkové plavby, adrenalinové sporty, rozhledny, lanovky, do aquaparků, muzeí i na výstavy!

Podrobný přehled všech slev najdete zde.

Unikátní zážitky na dosah ruky 

Okolí Lipna je protkáno hustou sítí cyklistických tras. A právě kolem Hotelu Kupec probíhá páteřní cyklostezka Lipna, která vás dovede na ta nejkrásnější místa. Naleznete zde nenáročné trasy pro rodiny (například cyklostezka "S dětmi za čerty") i náročnější trasy s větším převýšením a různou délkou. 

Okolí Lipna je protkáno hustou sítí cyklistických tras

Ano, nezapomnělo se ani na bruslaře, pro které je zde připraveno několik speciálně upravených in-line stezek (například  "Jezerní in-line stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou").

pro milovníky turistiky je zde připraveno mnoho tras a krásných míst. Po celou dobu se můžete kochat pohledem na rozsáhlé Lipno, Novohradské hory, Šumavu i Alpy.

Zkuste bobovou dráhu

Můžete se zastavit např. také v  Active Parku Lipno, ve kterém se rozhodně nudit nebudete. Obsahuje mimo jiné lanovou dráhu, bikepark, frisbee park i bobovou dráhu.

Stezka korunami stromů

Stezka korunami stromů je unikátním doplněním Active Parku Lipno. Poskytne vám jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera.

Kam ještě na výlet?

Nejen Lipno samotné láká turisty. Prozkoumejte i jeho historické a kulturní okolí. Navštivte Český Krumlov - památku UNESCO. Můžete zde spatřit nejen hrad a zámek, ale i otáčivé hlediště, muzeum voskových figurín či centrum Egona Schilleho.

Český Krumlov

Další zajímavosti v okolí:

 • kláštery Vyšší Brod a Zlatá Koruna, které zde jsou již od středověku. Jedná se o velmi krásné a staré památky původně gotické architektury.
 • Hrad Rožmberk
 • Čertova stěna - jedná se o jednu z nejznámějších a nejnavštěvovanějších skalních lokalit v jižních Čechách.
 • Schwarzenberský plavební kanál - ukázky plavení dříví, lidového folkloru a dalšího. Více informací zde.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1. 5. 2015 do 1. 11. 2015 následovně:
 • A: pobyt na 3 dny (2 noci) za 1 690 Kč (pouze květen, červen, září, říjen)
 • B: pobyt na 4 dny (3 noci) za 2 490 Kč
 • C: pobyt na 5 dní (4 noci) za 2 990 Kč (pouze květen, červen, září, říjen)
 • D: pobyt na 7 dní  (6 nocí) za 4 890 Kč
 • Pobyt v červenci a srpnu za příplatek 160 Kč/noc/1 osoba - platí na místě dospělí, děti 2-12 let.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
 • Jak pobyt rezervovat?
  • před zakoupením slevových kuponů si rezervujte pokoj v požadovaném termínu na recepci hotelu na tel. 777 213 314, rezervace platí 2 dny (pokud ještě neobdržíte kupon, je nutné rezervaci telefonicky prodloužit)
  • po obdržení kuponů vyplňte na webové stránce ZDE závaznou rezervaci a do poznámky uveďte všechna čísla slevových kuponů
  • po odeslání rezervace se objeví potvrzení o úspěšném odeslání a do 12 hodin obdržíte potvrzení rezervace z hotelové recepce.
 • Příplatky za děti (platí se v hotelu):
  • Dítě do 1,99 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • Dítě od 2 do 12 let (včetně polopenze):
  • 1 320 Kč/pobyt/varianta A
  • 1 980 Kč/pobyt/varianta B
  • 2 490 Kč/pobyt/varianta C
  • 3 760 Kč/pobyt/varianta D
 • Příplatky za další služby (platí se v hotelu):
  • Příplatek za pokoj pro 1 osobu 290 Kč/noc. 
  • Apartmán ROMANTIK s vířivkou a lahví sektu za příplatek 890 Kč/noc.
  • 4 lůžkový apartmán při obsazení 2 osobami za příplatek 490 Kč/den a při obsazení 3 osobami za 290 Kč/den.
  • Pes do 5 kg pouze po předchozí domluvě za 250 Kč/noc.
 • V ceně kuponu není zahrnuta pobytová taxa 15 Kč/os./den.
 • Check in 15:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Více informací na www.hotel-lipno.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena