515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Pobyty na horách
  3. Slovensko
Aktivní odpočinek v Belianských Tatrách pro DVA na 3 a více dní s polopenzí
Pobyt v Belianských Tatrách pro DVA na 3 a více dní v útulném Penzionu Ždiar v tichém prostředí panenské přírody. Polopenze, masážní křeslo a nespočet dalších výhod v lokalitě jako stvořené pro aktivní odpočinek!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Spiš

Aktivní odpočinek v Belianských Tatrách pro DVA na 3 a více dní s polopenzí

-50 %
Aktivní odpočinek v Belianských Tatrách pro DVA na 3 a více dní s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Ždiar
Ždiar 460
059 55 Ždiar
Slovensko

www.penzionzdiar.sk
tel: +421 918 908 159
email: info@penzionzdiar.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Objevte krásu Belianských Tater

Utečte na chvíli od civilizace a zkuste navštívit toto ničím nerušené místo, kde se čas na chvíli zpomalí, a Vy zapomenete na všechny strasti. A není nic romantičtějšího než dovolená v Belianských Tatrách pod vrcholky hor!

Penzion Ždiar - ubytování v tradičním stylu

Penzion Ždiar najdete přímo v malebné obci Ždiar, která je známá pozoruhodnou lidovou architekturou a tradičním folklorem. Penzion jistě zaujme velmi příjemným tradičním dřevěným interiérem.

Tradiční výzdobou se může chlubit i restaurace, ve které můžete při jídle obdivovat krásy zdejší kultury. Při večeři si přijde každý na své - v nabídce jsou typické slovenské speciality, zvěřina, ale třeba i pizza a velký výběr dezertů. V ceně balíčku je i káva nebo čaj, který si můžete vychutnat u kamenného krbu.

Celodenní výlety a aktivní vyžití 

Belianské Tatry jsou skvělé také pro cyklistysportovce a rodiny s dětmi - vydejte se třeba na bobovou dráhu Bachledova dolina. Penzion je skvělým výchozím bodem pro celodenní výlety pěšky i na kole. Udělejte si čas jen na sebe a projděte si zdejší turistické trasy. Pokud nahlásíte túru předem, penzion Vás vybaví balíčkem stravy na cestu
Zábavu si ale užijete i v samotném Ždiaru. Navštivte Bikepark, místní muzeum Ždiarsky dom nebo se vydejte na Dunajec. Vyjeďte z Červeného Kláštora a dřevěné pltě a "převozníci" oblečení ve slovenských krojích Vám i Vašim dětem zaručí jedinečný zážitek. Podrobnosti o obci naleznete zde.

Relax v termálech i zábava v aquaparku

V Tatrách si, vyjma cyklistiky a turistiky, vychutnáte i lenošení v termálech či zábavu v aquaparku. V ceně balíčku je také sleva na wellness v hotelu Magura a po celém dni na kole určitě oceníte relaxaci na masážním křesle.

Využijte 20% slevu v celoročně otevřeném Thermal park Vrbov najdete deset bazénů (z toho čtyři dětské) o teplotě vody od 26 do 38°C. Zdejší voda má blahodárné účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. V aquaparku Aquacity Poprad si užijete nejen zábavu na vodních atrakcích, ale můžete lenošit i ve wellness&spa nebo posedět na vodním baru. A to vše s 15% slevou.

Menší termální lázně najdete i ve Vyšných Ružbachách (asi 32 km) anebo si zajeďte do Polska, kde najdete termální koupaliště v Tatranské Bukowině (asi 22 km).

Jeskyně otevřena celoročně a další lákadla této lokality

Lákadlem této lokality, které rozhodně nesmíte vynechat, je celoročně otevřená Belianská jeskyně, která je jediná zpřístupněná jeskyně ve Vysokých Tatrách. Při návštěvě jeskyně se budete kochat pohledem na nádherné krápníkové útvary, vodopády, jezírka,...

V prezentaci byly použity fotografie Laco Struhára se svolením Slovakia.travel.

Doplňující informace

  • Kupón je možné využít od 1.4. do 30.6. 2014.
  • Rezervace na čísle +421 918 908 159 nebo na e-mailu info@penzionzdiar.sk.
  • Děti do 3 let zdarma.
  • Děti do 12 let 30% sleva (22,40 EUR/3-denní pobyt s polopenzí; 53,90 EUR/6-denní pobyt s polopenzí).
  • Cena nezahrnuje ubytovací poplatek 0,40 EUR osoba/den.
  • Více informací na www.penzionzdiar.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena