515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Aktivní dovolená pro DVA v Novohradských horách
Malebné Novohradské hory pro DVA na 3 dny se snídaní v Penzionu u Jiřího. Relaxační dovolená v panenské přírodě s nespočtem možností sportovního vyžití. Jen 15 minut jízdy od skvělého Aquaparku Gmünd!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Aktivní dovolená pro DVA v Novohradských horách

-30 %
Aktivní dovolená pro DVA v Novohradských horách
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion U Jiřího
Hranice 22
374 01 Trhové Sviny

www.penzionujiriho.cz
tel.: +420 607 869 870
e-mail: info@penzionujiriho.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Aktivní dovolená v přírodě

Novohradské hory patří k jedněm z mála míst s nedotčenou krajinou v České republice. Je to ideální místo pro milovníky přírody a pohybu. Načerpejte novou energii aktivním víkendem s turistikou, kolem či s in-line bruslením.

Restaurace a penzion U Jiřího

Penzion U Jiřího nabízí příjemné ubytování v tematicky zařízených pokojích.

Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC), televizí a WIFI.

Součástí penzionu je i restaurace, kde si vychutnáte vydatné snídaně. K posezení můžete využít i zahradu s možností zapůjčení grilu. Pro malé návštěvníky penzionu je v areálu připraveno dětské hřiště. Dospělí si mohou zahrát tenis a badminton.

V těsné blízkosti penzionu se také nachází mnoho cyklistických tras a in-line stezek, které jsou vhodné i pro občasné sportovce, díky rovinnému charakteru území a novému asfaltovému povrchu.

Kam v Novohradských horách na výlet?

 • Kraví hora - je jedním z vrcholů s rozhlednou Novohradských hor. Samotná hora je velmi bizarním přírodním útvarem. V jejích lesních partiích se vyskytují neobvyklé skalní útvary.
 • Nové Hrady - středověký hrad ze 13. století svojí expozicí připomíná historii rodu Buquoyů od příchodu do Čech až po výstavbu nového zámku a založení přírodního parku v Tereziině údolí
 • Kamenec (1.072 m) - nejvyšší vrchol české části Novohradských hor. Nalézá se přibližně 400 metrů od státní hranice na hlavním evropském rozvodí Labe-Dunaj.
 • Prales Hojná Voda - národní přírodní památka, která je zároveň zapsána v seznamu UNESCO. Jedná se o jednu z nejstarších přírodních rezervací ve střední Evropě. 
 • A nespočet dalších možností - Žofínský prales, ZOO Dvorec u Borovan, Nebelstein...

Za sportem a relaxací

Co dalšího podniknout v Novohradských horách?

 • Cykloturistika - Novohradské hory skýtají řadu přírodních a kulturních zajímavostí a jedním z nejlepších způsobů jejich poznání je cykloturistika. Pro občasné cyklisty je zde ideální nenáročný terén. Horami vedou lesní cesty se zpevněným povrchem i značené asfaltové cyklostezky.
 • Turistika - téměř nedotčený kraj plný rozsáhlých lesů se skalními útvary, sluncem prozářených luk, zurčících potůčků a hladin rybníků. Novohradské hory jsou svérázným a málo známým místem protkaným mnoha turistickými stezkami. Toto nádherné místo je chráněno státem jako přírodní park.
 • Solné lázně Gmünd - aquapark se slanými bazény, saunou i rybníkem. Solné bazény mají různou koncentraci soli. V bazénech naleznete i vodními masážními lehátka, kámen s pramenem, protiproudový kanál, zemní vířivky a masážní trysky.
 • Sjezd řeky Lužnice - poblíž v obci Suchdol nad Lužnicí si lze zapůjčit loďky typu vydra. Každý si může vybrat z devíti vodních tras.
 • Přírodní koupaliště v pískovnách v Halamkách, Tušti a Cepu.

V Novohradských horách se nudit rozhodně nebudete - a domů se vrátíte odpočatí a znovu nabití energií z této vzácné přírody.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 26.7. do 31.10.2013.
 • Rezervace na čísle +420 607 869 870, +420 607 887 627 nebo e-mail: info@penzionujiriho.cz.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti 3-12 let 20% sleva na ubytování.
 • Osoba nad 12 let 350 Kč/noc.
 • Možnost dokoupení večeří (90 Kč/večeře).
 • Domácí mazlíček menších rozměrů za příplatek 100 Kč/noc.
 • Více informací na www.penzionujiriho.cz.
nabídka byla ukončena