515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Aktivní dovolená na Šumavě pro DVA na 4 všední dny
Arnoštov na Šumavě pro DVA na 4 všední dny v Penzionu Zámeček nebo Zájezdním Hostinci. Zažijte aktivní i odpočinkové dny uprostřed nádherné šumavské přírody!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Aktivní dovolená na Šumavě pro DVA na 4 všední dny

-56 %
Aktivní dovolená na Šumavě pro DVA na 4 všední dny
nabídka byla ukončena
33 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Zámeček
Arnoštov 41
383 01 Arnoštov

www.ubytovani-arnostov.cz
tel: +420 731 813 466
e-mail: zamecek.arnostov@seznam.cz 


Zobrazit místo Ubytování v Arnoštově na větší mapě

Na Šumavu za odpočinkem a romantikou

Hledáte příjemné místo pro vícedenní dovolenou? Máte rádi klid, čestvý vzduch a horskou krajinu? Pak zde hledáte správně! Podívejte se do romantických zákoutí Šumavy a vychutnejte si aktivní odpočinek ve dvou nebo s celou rodinou!

Stylové bydlení v Penzionu Zámeček a v Zájezdním Hostinci

Těšte se na ubytování v klidném Penzionu Zámeček nebo v Zájezdním Hostici. Záleží jen na Vás, které ubytovací zařízení si vyberete!

V obou rodinných zařízeních na Vás čekají útulné a vkusné pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením, připojení k Wi-Fi a navíc i výhledy do okolní krajiny. Můžete využít také venkovního posezení, hřiště ke sportu a rybníčku ke koupání. V Zájedním hostinci se můžete vyžít u stolního fotbálku a na trampolíně nebo jen tak lenošit u grilu.

V Zájezdním hostinci je k dispozici též stolní tenis a dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami, trampolínou, pískovištěm - prostě vším, co zabaví Vaše ratolesti.

Sport pro všechny

Přímo v penzionu si můžete zapůjčit hůlky pro oblíbený nordic walking a vyrazit po značených a málo frekventovaných cestách po okolí Prachatic. Pro cyklisty Šumava skýtá množství tras, na vzdálenější místa můžete také využít nabídky dopravy. Pro sportovce, které by vyděsil náročný šumavský terén, je zde k zapůjčení elektrokolo, které Vám dřinu zaručeně usnadní! ;-)

Na procházku se vydejte třeba na vyhlídku Knížecí stolec, odkud budete mít nádherný rozhled do krajiny. Pokud Vás nelákají vycházky, možná Vás zaujmou adrenalinové aktivity v 1,5 kilometru dlouhém lanovém parku Libín, který je od Arnoštova vzdálený asi 15 km. 

Čistá příroda a nekončící scenérie

Bývalá sklářská osada Arnoštov se nachází v CHKO Šumava na řece Blanici. Krajina šumavských končich Vás láka na své dechberoucí výhledy a čistou přírodu, kde zažijete neobvyklý odpočinek a načerpáte novou energii.

Za kulturou po jihočeských městech

V Šumavském podhůří nebudete postrádat ani nabídky ke kultrunímu vyžití. Například k prohlídce Městské památkové rezervace láka okresní město Prachatice s mhona středověkými pamětihodnostmi, ležící od Arnoštova jen 20 km. Od Arnoštova jsou koneckonců nedaleko i České Budějovice, malebné město jižních Čech, kde si jistě zábavu dle svého gusta najde každý!

Za návštěvu a pár zajetých kilometru navíc jistě stojí i zámek Hluboká nad Vltavou, všem svoji nádhernou siluetou jistě známý bílý přelud jižních Čech. 


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 10.4. do 30.6. 2013.
 • Pobyt lze využít pouze ve všední dny.
 • Rezervace:
  • pro Penzion Zámeček na čísle +420 388 323 206 nebo e-mailem zamecek.arnostov@seznam.cz   
  • pro Zájezdní Hostinec na čísle +420 733 322 640 ne e-mailem info@ubytovani-arnostov.cz
 • Děti do 2 let zdarma.
 • Děti do 12 let za 450 Kč/pobyt.
 • Příplatek za psa 60 Kč.
 • Více informací na www.ubytovani-arnostov.cz
nabídka byla ukončena