515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Aktivní dovolená na Šumavě pro DVA na 4 všední dny
Arnoštov na Šumavě pro DVA na 4 všední dny v Penzionu Zámeček nebo Zájezdním Hostinci. Zažijte aktivní i odpočinkové dny uprostřed nádherné šumavské přírody!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Aktivní dovolená na Šumavě pro DVA na 4 všední dny

-56 %
Aktivní dovolená na Šumavě pro DVA na 4 všední dny
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 33 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Zámeček
Arnoštov 41
383 01 Arnoštov

www.ubytovani-arnostov.cz
tel: +420 731 813 466
e-mail: zamecek.arnostov@seznam.cz 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zobrazit místo Ubytování v Arnoštově na větší mapě

Na Šumavu za odpočinkem a romantikou

Hledáte příjemné místo pro vícedenní dovolenou? Máte rádi klid, čestvý vzduch a horskou krajinu? Pak zde hledáte správně! Podívejte se do romantických zákoutí Šumavy a vychutnejte si aktivní odpočinek ve dvou nebo s celou rodinou!

Stylové bydlení v Penzionu Zámeček a v Zájezdním Hostinci

Těšte se na ubytování v klidném Penzionu Zámeček nebo v Zájezdním Hostici. Záleží jen na Vás, které ubytovací zařízení si vyberete!

V obou rodinných zařízeních na Vás čekají útulné a vkusné pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením, připojení k Wi-Fi a navíc i výhledy do okolní krajiny. Můžete využít také venkovního posezení, hřiště ke sportu a rybníčku ke koupání. V Zájedním hostinci se můžete vyžít u stolního fotbálku a na trampolíně nebo jen tak lenošit u grilu.

V Zájezdním hostinci je k dispozici též stolní tenis a dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami, trampolínou, pískovištěm - prostě vším, co zabaví Vaše ratolesti.

Sport pro všechny

Přímo v penzionu si můžete zapůjčit hůlky pro oblíbený nordic walking a vyrazit po značených a málo frekventovaných cestách po okolí Prachatic. Pro cyklisty Šumava skýtá množství tras, na vzdálenější místa můžete také využít nabídky dopravy. Pro sportovce, které by vyděsil náročný šumavský terén, je zde k zapůjčení elektrokolo, které Vám dřinu zaručeně usnadní! ;-)

Na procházku se vydejte třeba na vyhlídku Knížecí stolec, odkud budete mít nádherný rozhled do krajiny. Pokud Vás nelákají vycházky, možná Vás zaujmou adrenalinové aktivity v 1,5 kilometru dlouhém lanovém parku Libín, který je od Arnoštova vzdálený asi 15 km. 

Čistá příroda a nekončící scenérie

Bývalá sklářská osada Arnoštov se nachází v CHKO Šumava na řece Blanici. Krajina šumavských končich Vás láka na své dechberoucí výhledy a čistou přírodu, kde zažijete neobvyklý odpočinek a načerpáte novou energii.

Za kulturou po jihočeských městech

V Šumavském podhůří nebudete postrádat ani nabídky ke kultrunímu vyžití. Například k prohlídce Městské památkové rezervace láka okresní město Prachatice s mhona středověkými pamětihodnostmi, ležící od Arnoštova jen 20 km. Od Arnoštova jsou koneckonců nedaleko i České Budějovice, malebné město jižních Čech, kde si jistě zábavu dle svého gusta najde každý!

Za návštěvu a pár zajetých kilometru navíc jistě stojí i zámek Hluboká nad Vltavou, všem svoji nádhernou siluetou jistě známý bílý přelud jižních Čech. 


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 10.4. do 30.6. 2013.
 • Pobyt lze využít pouze ve všední dny.
 • Rezervace:
  • pro Penzion Zámeček na čísle +420 388 323 206 nebo e-mailem zamecek.arnostov@seznam.cz   
  • pro Zájezdní Hostinec na čísle +420 733 322 640 ne e-mailem info@ubytovani-arnostov.cz
 • Děti do 2 let zdarma.
 • Děti do 12 let za 450 Kč/pobyt.
 • Příplatek za psa 60 Kč.
 • Více informací na www.ubytovani-arnostov.cz
nabídka byla ukončena