515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Aktivní dovolená na Šumavě na 8 dní pro JEDNOHO
Arnoštov na Šumavě pro JEDNOHO na 8 dní v Penzionu Zámeček nebo Zájezdním Hostinci. Zažijte aktivní i odpočinkové dny uprostřed nádherné šumavské přírody!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Aktivní dovolená na Šumavě na 8 dní pro JEDNOHO

-36 %
Aktivní dovolená na Šumavě na 8 dní pro JEDNOHO
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Zámeček
Arnoštov 41
383 01 Arnoštov

www.ubytovani-arnostov.cz
tel: +420 731 813 466, +420 733 322 640
e-mail: zamecek.arnostov@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zobrazit místo Ubytování v Arnoštově na větší mapě

Aktivní i odpočinková dovolená na Šumavě

Co je pro Vás znakem pohodové dovolené? Jestli je to klid, čerstvý vzduch a horská krajina, pak zde hledáte správně! Vydejte se objevovat zelené lesy Národního parku, podívejte se do romantických zákoutí Šumavy a vychutnejte si aktivní i odpočinkovou letní dovolenou! Kolik kuponů nakoupíte, tolik Vás na Šumavu pojede!

Stylové bydlení v Penzionu Zámeček nebo v Zájezdním Hostinci

Těšit se můžete na ubytování v klidném Penzionu Zámeček nebo v Zájezdním Hostinci. Záleží jen na Vás, které ubytovací zařízení si vyberete! Takto vypadá Penzion Zámeček:

V obou rodinných zařízeních na Vás čekají útulné a vkusné pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením, připojení k Wi-Fi a navíc i výhledy do okolní krajiny. Můžete využít také venkovního posezení, hřiště ke sportu a rybníčku ke koupání. V Zájezdním hostinci se můžete vyžít u stolního fotbálku a na trampolíně nebo jen tak lenošit u grilu. Takto vypadá penzion Zájezdní Hostinec:

V Zájezdním hostinci je k dispozici též stolní tenis a dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami, trampolínou, pískovištěm - prostě vším, co zabaví Vaše ratolesti.

Sport pro všechny

Pro cyklisty Šumava skýtá množství tras, na vzdálenější místa můžete také využít nabídky dopravy. V penzionu si můžete zapůjčit kola. A pro sportovce, které by vyděsil náročný šumavský terén, je zde k zapůjčení dvě elektrokola, které Vám dřinu zaručeně usnadní! ;-)

Na procházku se vydejte třeba na vyhlídku Knížecí stolec, odkud budete mít nádherný rozhled do krajiny. Pokud Vás nelákají vycházky, možná Vás zaujmou adrenalinové aktivity v 1,5 kilometru dlouhém lanovém parku Libín, který je od Arnoštova vzdálený asi 15 km. 

Čistá příroda a nekončící scenérie

Bývalá sklářská osada Arnoštov se nachází v CHKO Šumava na řece Blanici. Krajina šumavských končin Vás láká na své dechberoucí výhledy a čistou přírodu, kde zažijete neobvyklý odpočinek a načerpáte novou energii.

Za kulturou po jihočeských městech

V Šumavském podhůří nebudete postrádat ani nabídky ke kulturnímu vyžití. Například k prohlídce Městské památkové rezervace láká okresní město Prachatice s mnoha středověkými pamětihodnostmi, ležící od Arnoštova jen 20 km. Od Arnoštova jsou koneckonců nedaleko i České Budějovice, malebné město jižních Čech, kde si jistě zábavu dle svého gusta najde každý!

Za návštěvu a pár zajetých kilometru navíc jistě stojí i zámek Hluboká nad Vltavou, všem svoji nádhernou siluetou jistě známý bílý přelud jižních Čech. 


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 25.6. do 31.8. 2013.
 • Rezervace:
  • pro Penzion Zámeček na čísle +420 731 813 466 nebo e-mailem zamecek.arnostov@seznam.cz   
  • pro Zájezdní Hostinec na čísle +420 733 322 640 ne e-mailem info@ubytovani-arnostov.cz
 • Jeden kupón platí pro jednu osobu. Pobyt pro dva po zakoupení dvou kuponů.
 • Děti bez nároku na lůžko zdarma (možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma - nutno rezervovat předem).
 • Další osoba na přistýlce za 910 Kč/pobyt.
 • Příplatek za psa 60 Kč/den.
 • Více informací na www.ubytovani-arnostov.cz
nabídka byla ukončena