515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Aktivní dovolená na Šumavě na 8 dní pro JEDNOHO
Arnoštov na Šumavě pro JEDNOHO na 8 dní v Penzionu Zámeček nebo Zájezdním Hostinci. Zažijte aktivní i odpočinkové dny uprostřed nádherné šumavské přírody!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Aktivní dovolená na Šumavě na 8 dní pro JEDNOHO

-36 %
Aktivní dovolená na Šumavě na 8 dní pro JEDNOHO
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Zámeček
Arnoštov 41
383 01 Arnoštov

www.ubytovani-arnostov.cz
tel: +420 731 813 466, +420 733 322 640
e-mail: zamecek.arnostov@seznam.cz


Zobrazit místo Ubytování v Arnoštově na větší mapě

Aktivní i odpočinková dovolená na Šumavě

Co je pro Vás znakem pohodové dovolené? Jestli je to klid, čerstvý vzduch a horská krajina, pak zde hledáte správně! Vydejte se objevovat zelené lesy Národního parku, podívejte se do romantických zákoutí Šumavy a vychutnejte si aktivní i odpočinkovou letní dovolenou! Kolik kuponů nakoupíte, tolik Vás na Šumavu pojede!

Stylové bydlení v Penzionu Zámeček nebo v Zájezdním Hostinci

Těšit se můžete na ubytování v klidném Penzionu Zámeček nebo v Zájezdním Hostinci. Záleží jen na Vás, které ubytovací zařízení si vyberete! Takto vypadá Penzion Zámeček:

V obou rodinných zařízeních na Vás čekají útulné a vkusné pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením, připojení k Wi-Fi a navíc i výhledy do okolní krajiny. Můžete využít také venkovního posezení, hřiště ke sportu a rybníčku ke koupání. V Zájezdním hostinci se můžete vyžít u stolního fotbálku a na trampolíně nebo jen tak lenošit u grilu. Takto vypadá penzion Zájezdní Hostinec:

V Zájezdním hostinci je k dispozici též stolní tenis a dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami, trampolínou, pískovištěm - prostě vším, co zabaví Vaše ratolesti.

Sport pro všechny

Pro cyklisty Šumava skýtá množství tras, na vzdálenější místa můžete také využít nabídky dopravy. V penzionu si můžete zapůjčit kola. A pro sportovce, které by vyděsil náročný šumavský terén, je zde k zapůjčení dvě elektrokola, které Vám dřinu zaručeně usnadní! ;-)

Na procházku se vydejte třeba na vyhlídku Knížecí stolec, odkud budete mít nádherný rozhled do krajiny. Pokud Vás nelákají vycházky, možná Vás zaujmou adrenalinové aktivity v 1,5 kilometru dlouhém lanovém parku Libín, který je od Arnoštova vzdálený asi 15 km. 

Čistá příroda a nekončící scenérie

Bývalá sklářská osada Arnoštov se nachází v CHKO Šumava na řece Blanici. Krajina šumavských končin Vás láká na své dechberoucí výhledy a čistou přírodu, kde zažijete neobvyklý odpočinek a načerpáte novou energii.

Za kulturou po jihočeských městech

V Šumavském podhůří nebudete postrádat ani nabídky ke kulturnímu vyžití. Například k prohlídce Městské památkové rezervace láká okresní město Prachatice s mnoha středověkými pamětihodnostmi, ležící od Arnoštova jen 20 km. Od Arnoštova jsou koneckonců nedaleko i České Budějovice, malebné město jižních Čech, kde si jistě zábavu dle svého gusta najde každý!

Za návštěvu a pár zajetých kilometru navíc jistě stojí i zámek Hluboká nad Vltavou, všem svoji nádhernou siluetou jistě známý bílý přelud jižních Čech. 


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 25.6. do 31.8. 2013.
 • Rezervace:
  • pro Penzion Zámeček na čísle +420 731 813 466 nebo e-mailem zamecek.arnostov@seznam.cz   
  • pro Zájezdní Hostinec na čísle +420 733 322 640 ne e-mailem info@ubytovani-arnostov.cz
 • Jeden kupón platí pro jednu osobu. Pobyt pro dva po zakoupení dvou kuponů.
 • Děti bez nároku na lůžko zdarma (možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma - nutno rezervovat předem).
 • Další osoba na přistýlce za 910 Kč/pobyt.
 • Příplatek za psa 60 Kč/den.
 • Více informací na www.ubytovani-arnostov.cz
nabídka byla ukončena