515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Česko
Aktivní dovolená pro DVA na 4 dny v Českém ráji
Český ráj pro DVA na 4 dny v komfortním Hotelu Paradis v centru Turnova se snídaněmi. Skvělé také pro rodiny s dětmi. Aktivní dovolená v srdci Českého ráje!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Aktivní dovolená pro DVA na 4 dny v Českém ráji

-37 %
Aktivní dovolená pro DVA na 4 dny v Českém ráji
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 35 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel PARADIS***
Ulice 5. května 63
511 01 Turnov

www.hotelparadis.cz
tel: +420 608 800 330
e-mail: info@hotelparadis.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Aktivní dovolená v Českém ráji

Toužíte po dovolené, která nebude nuda? Zkuste navštívit Český ráj! Je to totiž lokalita, která vyniká svou koncentrací přírodních i historických památek. Je tedy z čeho vybírat - najdete zde romantiku, zábavu i poznání.

Hotel Paradis v centru Turnova

Hotel Paradis nabízí kvalitní a velmi komfortní ubytování v Českém ráji v centru města Turnov, pouhých 200 metrů od náměstí. Právě díky tomu se stane ideálním ubytováním při Vaší dovolené v Českém ráji.

Pokoje jsou dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízení a plně vybavené s LCD TV, lednicí i fénem.

Součástí Vašeho balíčku jsou snídaně po celou dobu pobytu pro dvě osoby. Pochutnáte si také na 1x dvouchodové večeři v hotelové restauraci. A odpoledne nebo podvečer si zpříjemněte kávou nebo čajem s moučníkem pro 2 osoby.

Další výhody pro Vás

V tomto balíčku získáváte i další výhody, které obohatí Vaši dovolenou v Českém ráji. Zajděte si zarelaxovat do solné jeskyně (k jednomu vstupu máte ten druhý zcela zdarma). Určitě nezapomeňte využít i 25% slevu na bowling.

Za kulturou si zajděte na prohlídku do zámku Hrubý Rohozec s anglickým parkem. Zařízení zámku nabízí pravdivý pohled do života šlechty v 1. polovině 20. století. S tímto balíčkem navíc máte 30% slevu na vstup do tohoto zámku.

Historický Turnov - brána do Českého ráje

Turnov, v jehož centru najdete Hotel Paradise, je krásné město s bohatou historií. Leží na okaji CHKO Český ráj, tudíž se mu přezdívá brána do Českého ráje. Turnov, kterým protéká řeka Jizera, má historii sahající až do pravěku - ve zdejší oblasti žily mnohé kultury neolitických zemědělců a keramiků.

V dnešní době najdete v tomto historickém měste nespočet zachovalých kulturních památek, které nezapomeňte navštívit. Mezi dominanty patří pozdně gotická (nyní novorenesační) radnice a barokní kostel sv. Františka z Assisi na náměstí nebo třeba Turnovská synagoga, která je jedna z nejstarších v Čechách. Nezapomeňte ani na zříceninu hradu Valdštejn ze 13. století.

Kam ještě v Českém ráji?

Český ráj je synonymum pro romantiku snoubící se s rozmanitostí přírodních krás, hradů, zámků a skalních městeček. Příroda opředena tajemstvím Vám však ráda představí své krásy...

Český ráj je také ideální pro cyklisty (úschovna kol v hotelu zdarma) a samozřejmě pro turisty, kterým v hotelu ochotně poradí, za kterými zajímavostmi vyrazit.

 • Zřícenina hradu Trosky - něco jako symbol Českého ráje, postavený na vyvřelých čedičových sucích. Poznáte, která je Panna a která Baba?
 • Hruboskalské skalní město - pískovcové skály o výšce až 60 metrů. Lidé toto místo obývali již  před 5 tisíci lety. Teď jeho krásy můžete poznávat i Vy!
 • Přírodní zábavní areál Šťastná země - Vaše děti určitě ocení přírodní dětský areál s dřevěným hradem, trpasličí vesničku, houpačky, velké nafukovací trampolíny a další!
 • Muzeum Českého ráje v Turnově - najdete zde doklady o kulturním a dějinném vývoji regionu i města.

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 13.6. do 31.10.2013.
 • Rezervace na čísle +420 608 800 330 nebo e-mailu: info@hotelparadis.cz.
 • Změnu termínu pobytu hlašte prosím minimálně 5 dní předem.
 • Jedno dítě do 7 let se snídaní zdarma (přistýlka nebo dětská postýlka k dispozici).
 • Dítě 8-12 let 200 Kč/noc se snídaní (na přistýlce).
 • Osoby starší 12 let 300 Kč/noc se snídaní (na přistýlce).
 • Děti je nutné hlásit při rezervaci.
 • Prodloužení pobytu nákupem více kuponů.
 • Pes 70 Kč/noc (nutné hlásit při rezervaci).
 • Poplatky za děti a psi se hradí po příjezdu v hotelu.
 • V ceně balíčku nejsou zahrnuty poplatky městu (15 Kč/noc/osoba 18-70 let).
 • Více informací na www.hotelparadis.cz.
nabídka byla ukončena