515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
4-denní pobyt pro 3 ve Vysokých Tatrách
4-denní pobyt pro 3 v zasněžených Vysokých Tatrách. Ideální pro milovníky lyžování - sjezdovka vzdálená jen 50 m a jako bonus slevy na skipas!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Vysoké Tatry

4-denní pobyt pro 3 ve Vysokých Tatrách

-50 %
4-denní pobyt pro 3 ve Vysokých Tatrách

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 28 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 3. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Ačkoliv se u nás zima ještě pořádně neprojevila, ve Vysokých Tatrách už dávno odhazují sníh a sjezdovky se plní nadšenými lyžaři. Buďte jedněmi z nich a prožijte zimní dovolenou v duchu aktivního odpočinku v *** apartmánech Vodár ve Vysokých Tatrách!

Komfortní ubytování v *** apartmánech Vodár

Malebná horská vesnička Nový Smokovec ležící nedaleko Popradu je místem, kde najdete nové a moderně vybavené *** apartmány Vodár, patřící do sítě kvalitních ubytovacích kapacit Aplend. A přesně tahle lokalita je ideálním místem na zimní odpočitek plný lyžování a dalších zimních sportů a večerního relaxu nad sklenkou výborného vína!

V komfortně vybavených apartmánech, najdete vše, co je ke kvalitní dovolené třeba - obývací pokoj s pohodlnou rozkládací sedačkou a LCD televizí, plně vybavený kuchyňský kout se sporákem, lednicí, mikrovlnkou a veškerým dalším vybavením, ložnice s manželkou postelí a koupelnu s vanou. Rozložením sedačky získáte další dvě místa na spaní a pro děti je tu samozřejmě dětská postýlka.

Celý apartmánový dům navíc disponuje i lyžárnou, kam si můžete odložit veškeré vybavení a samozřejmostí je také parkování přímo u objektu. Lyžařské středisko Jakubkova Lúka je vzdáleno jen 50 m od Vašeho apartmánu a nabízí zájemcům o zimní sporty nenáročné tratě, vlek a příjemné prostředí. Celý areál je tedy vhodný i pro lyžování s dětmi!

Díky této nabídce také získáváte 20% slevu na 3 - denní skipasy a dokonce 30% slevu na 6 - denní skipasy. Zakoupením dalšího kuponu si můžete pobyt prodloužit a užívat si aktivní relaxace v nádherném prostředí slovenských velehor po neomezeně dlouhou dobu!

Nový Smokovec - ideální místo pro pohodovou dovolenou

Menší horská vesnička Nový Smokovec rozkládající se na jižním svahu Slavkovského štítu v nadmořské výšce 1040 m. n. m., je klasický lyžařským střediskem, však s tím rozdílem, že zde nenajdete zbytečné fronty a přeplněné sjezdovky. Večery po náročných sportovních aktivitách můžete trávit v jedné z mnoha stylových restaurací či moderních kaváren, nabízejících výborné občerstvení za rozumné ceny.

Asi kilometr od apartmánů Vodár naleznete administrativní centrum Vysokých Tater - Starý Smokovec. Necelého půl kilometru je také stanice železniční dráhy, která pojí Starý Smokovec s dalšími atraktivními místy Vysokých Tater - Štrbským plesem, Tatranskou Lomnicí a Popradem - vstupní branou do Vysokých Tater.

Nejen lyžování, ale i kultura a relax

 • V Popradu najdete množství kulturně - historických památek: raně gotický kostel sv. Egída s unikátními nástěnnými malbami nebo renesanční zvonici starou přes více než 400 let.
 • Aqua City Poprad - aquapark obrovských rozměrů láká návštěvníky nejen na vodní atrakce, ale i na wellness a spa odpočinek. Najdete zde několik termálních bazénů, ale i thajské masáže, beauty centrum, fitness a také několik barů a restaurací.
 • Bez pochyby dalším místem lákajícím k návštěvě a jedno z nejvýše položených lyžařských středisek v Evropě je město Tatranská Lomnica. Odtud se můžete lanovkou dostat až na Lomnický štít.
 • Štrbské pleso je jedno z míst, které si při návštěve Vysokých Tater nemůžete nechat ujít - jezero ledovcového původu s ledovcovou morénou je absolutním unikátem v této oblasti

Kde kupon uplatnit

Apartmány Vodár ***

Nový Smokovec

Vysoké Tatry

06201


Doplňující informace

 • kupon je možné čerpat od 9.1. do 30.3.2012
 • počet kuponů je neomezený
 • dalším kuponem je možné si pobyt prodloužit
 • termín si rezervujte na +421 904 744 000 , +421 904 744 111 nebo na tatry@aplendapartments.com, aplend@aplendapartments.com
 • při rezervaci uveďte kód akce APLEND 19
 • příplatek za 4. a 5. osobu je 36 Euro/ 3 noci (dítě do 12 let je zdarma)
 • více na www.aplend.com

Výběr varianty

nabídka byla ukončena