515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Pobyty na horách
 3. Slovensko
4-denní pobyt pro 3 ve Vysokých Tatrách
4-denní pobyt pro 3 v zasněžených Vysokých Tatrách. Ideální pro milovníky lyžování - sjezdovka vzdálená jen 50 m a jako bonus slevy na skipas!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Vysoké Tatry

4-denní pobyt pro 3 ve Vysokých Tatrách

-50 %
4-denní pobyt pro 3 ve Vysokých Tatrách

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 28 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 3. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Ačkoliv se u nás zima ještě pořádně neprojevila, ve Vysokých Tatrách už dávno odhazují sníh a sjezdovky se plní nadšenými lyžaři. Buďte jedněmi z nich a prožijte zimní dovolenou v duchu aktivního odpočinku v *** apartmánech Vodár ve Vysokých Tatrách!

Komfortní ubytování v *** apartmánech Vodár

Malebná horská vesnička Nový Smokovec ležící nedaleko Popradu je místem, kde najdete nové a moderně vybavené *** apartmány Vodár, patřící do sítě kvalitních ubytovacích kapacit Aplend. A přesně tahle lokalita je ideálním místem na zimní odpočitek plný lyžování a dalších zimních sportů a večerního relaxu nad sklenkou výborného vína!

V komfortně vybavených apartmánech, najdete vše, co je ke kvalitní dovolené třeba - obývací pokoj s pohodlnou rozkládací sedačkou a LCD televizí, plně vybavený kuchyňský kout se sporákem, lednicí, mikrovlnkou a veškerým dalším vybavením, ložnice s manželkou postelí a koupelnu s vanou. Rozložením sedačky získáte další dvě místa na spaní a pro děti je tu samozřejmě dětská postýlka.

Celý apartmánový dům navíc disponuje i lyžárnou, kam si můžete odložit veškeré vybavení a samozřejmostí je také parkování přímo u objektu. Lyžařské středisko Jakubkova Lúka je vzdáleno jen 50 m od Vašeho apartmánu a nabízí zájemcům o zimní sporty nenáročné tratě, vlek a příjemné prostředí. Celý areál je tedy vhodný i pro lyžování s dětmi!

Díky této nabídce také získáváte 20% slevu na 3 - denní skipasy a dokonce 30% slevu na 6 - denní skipasy. Zakoupením dalšího kuponu si můžete pobyt prodloužit a užívat si aktivní relaxace v nádherném prostředí slovenských velehor po neomezeně dlouhou dobu!

Nový Smokovec - ideální místo pro pohodovou dovolenou

Menší horská vesnička Nový Smokovec rozkládající se na jižním svahu Slavkovského štítu v nadmořské výšce 1040 m. n. m., je klasický lyžařským střediskem, však s tím rozdílem, že zde nenajdete zbytečné fronty a přeplněné sjezdovky. Večery po náročných sportovních aktivitách můžete trávit v jedné z mnoha stylových restaurací či moderních kaváren, nabízejících výborné občerstvení za rozumné ceny.

Asi kilometr od apartmánů Vodár naleznete administrativní centrum Vysokých Tater - Starý Smokovec. Necelého půl kilometru je také stanice železniční dráhy, která pojí Starý Smokovec s dalšími atraktivními místy Vysokých Tater - Štrbským plesem, Tatranskou Lomnicí a Popradem - vstupní branou do Vysokých Tater.

Nejen lyžování, ale i kultura a relax

 • V Popradu najdete množství kulturně - historických památek: raně gotický kostel sv. Egída s unikátními nástěnnými malbami nebo renesanční zvonici starou přes více než 400 let.
 • Aqua City Poprad - aquapark obrovských rozměrů láká návštěvníky nejen na vodní atrakce, ale i na wellness a spa odpočinek. Najdete zde několik termálních bazénů, ale i thajské masáže, beauty centrum, fitness a také několik barů a restaurací.
 • Bez pochyby dalším místem lákajícím k návštěvě a jedno z nejvýše položených lyžařských středisek v Evropě je město Tatranská Lomnica. Odtud se můžete lanovkou dostat až na Lomnický štít.
 • Štrbské pleso je jedno z míst, které si při návštěve Vysokých Tater nemůžete nechat ujít - jezero ledovcového původu s ledovcovou morénou je absolutním unikátem v této oblasti

Kde kupon uplatnit

Apartmány Vodár ***

Nový Smokovec

Vysoké Tatry

06201


Doplňující informace

 • kupon je možné čerpat od 9.1. do 30.3.2012
 • počet kuponů je neomezený
 • dalším kuponem je možné si pobyt prodloužit
 • termín si rezervujte na +421 904 744 000 , +421 904 744 111 nebo na tatry@aplendapartments.com, aplend@aplendapartments.com
 • při rezervaci uveďte kód akce APLEND 19
 • příplatek za 4. a 5. osobu je 36 Euro/ 3 noci (dítě do 12 let je zdarma)
 • více na www.aplend.com

Výběr varianty

nabídka byla ukončena