515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty na horách

Zvolte dovolenou na horách! Udělejte něco pro vaše zdraví a přijeďte se nadýchat čistého horského vzduchu. Při výletech na  běžkách poznáte okolní krajinu,na sjezdovkách si užijete adrenalin a dechberoucí pohledy z horských úbočí. Inspirujte se naší nabídkou pobytů na horách.

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si z aktivních i relaxačních pobytů na horách

Krkonoše, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky, Beskydy, Vysočina, Vysoké Tatry, Nízké Tatry, Alpy a spoustu dalších horských lokalit si oblíbíte na slevovém portálu, kde jsou tyto destinace pečlivě vybírány s ohledem na poskytnutí vysokého nadstandardu hotelových a wellness služeb. Aktivní dovolená na horách se slevou nemusí být navíc jen o lyžování, snowboardu nebo stavění sněhuláka.

Pobyty na českých, slovenských, rakouských, německých nebo jiných horách se dají užít i turistickými možnostmi a wellness zážitky. Pobyt si zamilujete už díky tomu, že tu dýcháte skutečně čerstvý vzduch a kocháte se nabízeným luxusem ryzí čistoty a darů přírody. Pobyty na horách s ubytováním nebo zájezdy na hory autobusem patří mezi nejoblíbenější dovolené.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám poznat se slevou hory v Česku i v zahraničí. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů na horách levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Nepropásněte slevy a volná místa na:

Vánoční pobyty | Silvestrovské pobyty