515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Slevové pobyty a zájezdy do Německa

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte ze zájezdů, výletů a pobytů v Německu se slevou

Německá města nabízejí nádhernou atmosféru. Populární jsou například zájezdy do Drážďan, kde se konají tradiční vánoční trhy. Procházka po bohatě osvětleném městě je skvělým zážitkem. Oblibu si také získaly poznávací zájezdy na pevnost Königstein. Vydejte se do neblaze proslulého Orlího hnízda v Alpách, kde pobýval Adolf Hitler a obdivujte okolní krásnou přírodu. Navštívíte i nedaleké solné doly Salzbergwerk v bavorském městě Berchtesgaden.

Hlavní německé město Berlín nebo Norimberk jsou pro eurovíkendy cílem turistů v průběhu celého roku. Vydejte se levně do výjimečného komplexu Tropical Islands vzdáleného necelou hodinu od Berlína.

ikonka slevyUmožňujeme vám cestovat levně a poznávat krásné hory, města, řeky, hrady a zámky Německa. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem dovolené vám rádi poradíme a vyřídíme i rezervaci v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt nebo zájezd do Německa najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín slevového pobytu či zájezdu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.