515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy Hévíz

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si pobyt v městě Hévíz v Maďarsku se slevou

Hévízské léčivé jezero, osvěžující tělo i duši, je největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem světa. Jezero o rozloze 4,4 hektarů je napájeno termálním pramenem, který obsahuje sloučeniny síry a nerostných látek. V Hévízu nalezneme téměř všechny potřebné komponenty přírodní léčby pro udržení zdraví, které ve svém komplexu vytvářejí úplný součin vyladěných částeček celku.

ikonka slevyUmožňujeme cestovat levně a poznávat město a termály Hévíz. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce (maďarštině).

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt v městě Hévíz najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu v Hévízu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.