515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy Györ

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si pobyt v městě Györ v Maďarsku se slevou

Győr (česky Ráb) jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází přibližně 60 km jižně od Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně byly otevřeny v říjnu roku 2003. Lázně Györ disponují 3 termálními a 5 zážitkovými bazény. Město Győr je plné historických budov, které jakoby zázrakem přežily zkázu druhé světové války. Pokud vás unaví chodit po památkách, a že jich tady je (po Budapešti nejvíce v celém Maďarsku), můžete si zajít odpočinout do místní zoologické zahrady. Najdete zde na tisíc zvířat ve více než sto druzích.

ikonka slevyUmožňujeme cestovat levně a poznávat historické město a termály Györ. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce (maďarštině).

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt v městě Györ najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu do Györu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.