515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy Eger

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si pobyt v městě Eger v Maďarsku se slevou

Tisíc let staré biskupské sídlo Eger je jedním z nejhezčích barokních měst Maďarska s věhlasnou minulostí a pozoruhodnými soubory památek. Eger byl pojmenován díky hradnímu hejtmanovi Istvánu Dobó, který hájil město společně s několika odvážnými muži celý jeden měsíc proti dvacetinásobné vojenské přesile Turků. Dnes je Eger také městem lázní, studentů a vína.

ikonka slevyUmožňujeme cestovat levně a poznávat historické město a termály Eger. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce (maďarštině).

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt v městě Eger najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu do Egeru, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.