515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy Bük, Bükfürdő

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si pobyt v městě Bük (Bükfürdő) v Maďarsku se slevou

Bük získalo ohromné bohatství, když v jeho katastru objevili při ropných vrtech teplou vodu. Termální voda s unikátním složením byla prohlášena za léčivou. Bükfürdő postupně stalo známým lázeňským a léčebným místem po celé Evropě. Léčebné lázně u města Bük jsou opravdovým rájem pro ty, kteří se chtějí léčit, odpočívat, relaxovat, koupat. Návštěvníky lázní očekávají početné restaurace a bufety, které nabízí výborné pochoutky. Objevte i Vy kouzelný svět druhých největších maďarských lázní Bükfürdő!

ikonka slevyUmožňujeme cestovat levně a poznávat město a termály oblíbeného Bük (Bükfürdő). Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce (maďarštině).

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt nebo zájezd do města Bük najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu do Bük, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.