515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy Budapešť

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte se slevou pobyty v Budapešti

Maďarsko – to nejsou jen pikantní klobásy a guláš, ale i rozmanité kulturní památky, špičkové lázně a zajímavá místa. Hlavní město Budapešť si až do dnešních dnů zachovalo něco z atmosféry Rakouska-Uherska, což je patrné na architektuře vládních budov. Ulice ale pulzují moderním kosmopolitním životem. Čeká zde na vás majestátní budova parlamentu, více než dva kilometry dlouhá Andrássyho třída plná muzeí a divadel. Návštěvu můžete završit romantickou projížďkou po Dunaji, během které si vychutnáte pohled na nádherné mosty. Málokdo si uvědomuje, že je Budapešť v podstatě exotickou destinací, kterou přitom máme z Česka na dosah ruky díky výbornému silničnímu a železničnímu spojení. Zájezdy a výlety jsou velice pestré a jistě si z nich vyberete i vy.

ikonka slevyUmožňujeme cestovat levně a poznávat evropské velkoměsto Budapešť. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce (maďarštině).

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt v Budapešti najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu v Budapešti, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.