515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy Balaton

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si pobyt na Balatonu v Maďarsku se slevou

Maďarsko je jednou z mála vnitrozemských zemí v Evropě, která má své moře v Balatonu. Břehy tohoto velkého maďarského jezera jsou plné rekreačních letovisek, hotelů, penzionů i ubytovacích možností. Balaton zažívá nyní boom! Maďarsko je zemí termálních pramenů. Díky tomu je v zemi kolem 400 bazénů a termálních koupališť s teplou vodou. A mnohé lázně jsou na Balatonu.

ikonka slevyUmožňujeme cestovat levně a poznávat pobřeží, města a termály velmi oblíbeného Balatonu. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce (maďarštině).

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt nebo zájezd na Balaton najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu na Balaton, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.