515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit
×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si pobyt v Maďarsku se slevou

Maďarsko je jednou z mála vnitrozemských zemí v Evropě, která má své moře v Balatonu. Břehy tohoto velkého jezera jsou plné rekreačních letovisek, hotelů, penzionů i ubytovacích možností. Balaton zážívám nyní boom! Maďarsko je zemí termálních pramenů. Díky tomu je v zemi kolem 400 bazénů a termálních koupališť s teplou vodou.

Lázeňské pobyty a wellness pobyty v Maďarsku patří k nejoblíbenějším. Známé jsou termální lázně Bük - Bükfürdö, Győr, Sárvár, Hévíz, Harkány, Eger, Siófok, Zalakaros, Visegrád, Tapolca, Šoproň a další. Milovníci historie a architektury oceňují metropoli Budapešť, kde se snoubí minulost s moderními prvky. Je zde i nejvíce hotelů a restaurací poskytujících skvělou maďarskou kuchyni. Navštivte s námi levně Maďarsko a poznejte i venkov a především jeho výborná jídla a vína.

ikonka slevyUmožňujeme cestovat levně a poznávat krásná místa, města a termály velmi oblíbeného Maďarska. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce (maďarštině).

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt nebo zájezd do Maďarska najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu či zájezdu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.