515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a lyžařské zájezdy Slovensko

×zrušit filtry
zobrazena 1 sleva

Vyberte si z lyžování na Slovensku na jeden i více dní se slevou

Oblíbené slovenské hory Vysoké Tatry, Nízké Tatry, Malá Fatra, Velká Fatra nebo Oravské Beskydy. Nabízíme i další lokality pro lyžování. Místa pro lyže nebo běžky jsou pečlivě vybírány i s ohledem na poskytnutí vysokého nadstandardu služeb hotelů a penzionů. Dovolená s lyžováním nemusí být navíc jen o lyžování, snowboardu nebo stavění sněhuláka.

Pobyty na slovenských horách se dají mimo lyžování užít i turistikou nebo wellness zážitky. Jednodenní lyžařské zájezdy autobusem na Slovensko patří mezi oblíbené dovolené.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám lyžovat se slevou na horách na Slovensku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem míst pro lyžování vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt s lyžováním najdete před nákupem jinde levněji, nabídneme vám jej za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky lyžování, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.