515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a lyžařské zájezdy Čechy a Morava

×zrušit filtry
zobrazeno 6 slev

Vyberte si z lyžování v Česku na jeden i více dní se slevou

Naše nejvyšší hory Krkonoše, Šumava, Jizerské hory, Orlické hory, Jeseníky, Beskydy, Bílé Karpaty nebo rozsáhlá Vysočina. Nabízíme u nás i další lokality pro lyžování. Destinace pro lyže nebo běžky jsou pečlivě vybírány s ohledem na poskytnutí vysokého nadstandardu hotelových a služeb. Dovolená s lyžováním nemusí být navíc jen o lyžování, snowboardu nebo stavění sněhuláka.

Pobyty na českých a moravských horách se dají mimo lyžování užít i turistickými možnostmi nebo wellness zážitky. Jednodenní lyžařské zájezdy autobusem po českých horách patří mezi nejoblíbenější dovolené.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám lyžovat se slevou na horách v Česku i Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem míst pro lyžování vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný pobyt s lyžováním najdete před nákupem jinde levněji, nabídneme vám jej za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky lyžování, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.