515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Lyžařské pobyty a lyžařské zájezdy

Pobyty na horách se dají mimo lyžování užít i turistikou a wellness. Dýcháte čerstvý vzduch a kocháte se nabízeným luxusem a přírodou. Lyžařské zájezdy po Česku nebo do zahraničí patří mezi nejoblíbenější dovolené se slevou.

zobrazeno 26 slev

Vyberte si z lyžování na jeden i více dní se slevou

Naše nejvyšší hory Krkonoše, Šumava, Jizerské hory, Jeseníky, Beskydy nebo rozsáhlá Vysočina, stejně tak nám blízké slovenské hory Vysoké Tatry, Nízké Tatry nebo pro lyžování vyhledávané velehory Alpy na jihu. Nabízíme i další lokality pro lyžování, které si u nás na slevovém portálu najdete. Destinace pro lyže nebo běžky jsou pečlivě vybírány s ohledem na poskytnutí vysokého nadstandardu hotelových a služeb. Aktivní dovolená s lyžováním se slevou nemusí být navíc jen o lyžování, snowboardu nebo stavění sněhuláka.

Pobyty na horách se dají mimo lyžování se skipasem užít i turistickými možnostmi a wellness zážitky. Pobyt si zamilujete už díky tomu, že tu dýcháte skutečně čerstvý vzduch a kocháte se nabízeným luxusem a přírodou. Pobyty s ubytováním nebo jednodenní lyžařské zájezdy autobusem patří mezi nejoblíbenější dovolené.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám lyžovat se slevou na horách v Česku i Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem míst pro lyžování vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný lyžařský zájezd najdete před nákupem jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky lyžování, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.