515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená v termálech

Venku už teplota klesla k nule, je sychravo, mrazivo a člověk by nejraději trávil den u topení nebo ve vyhřáté posteli. Pokud máte v zimě přesně tyhle pocity, mohla by vám prospět dovolená v termálech. Zimní termály mají totiž neopakovatelné kouzlo - hovíte si ve vyhřáté vodě a venku klidně může sněžit a mrznout. A krom relaxu ještě navíc děláte něco pro své zdraví. Přijeďte se zahřát do vyhlášených středisek na Slovensku nebo v Maďarsku!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Zimní lázně za super ceny

Ať už je teplo, nebo venku mrzne, až praští, dovolenou v lázních si určitě užijete. Už dávno to není jen místo léčebných procedur. Čeká vás skvělý odpočinek a ten se v zimě opravdu hodí. Navíc, mimo letní sezonu se vyhnete davům turistů. Vyberte si u nás jeden ze zimních pobytů v termálech se slevou!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám strávit dovolenou v termálech v Česku i v zahraničí. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytu vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že stejný zimní pobyt v termálech najdete před nákupem jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

 Slevy na zimní dovolenou v termálních lázních: ČR | Slovensko | Maďarsko a další.