515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Lázně a termály
 3. Česko
Relaxace a romantika v Luhačovicích pro DVA na 3 a více dní s wellness
Pobyt v oblíbených moravských lázních Luhačovice pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Harmonie*** s polopenzí, neomezeným vstupem do fitness, romantickou vířivou koupelí, skořicovým zábalem nohou, masáží chodidel a projížďkou loďkou.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Luhačovice

Relaxace a romantika v Luhačovicích pro DVA na 3 a více dní s wellness

-62 %
Relaxace a romantika v Luhačovicích pro DVA na 3 a více dní s wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 98 zákazníků
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Harmonie***
Jurkovičova alej 857
763 26 Luhačovice

www.hotel-harmonie.cz
tel. +420 577 117 881, 577 117 222
email: recepce@hotel-harmonie.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační dovolená v lázních Luhačovice Vás nabije energií

Vydejte se do nejoblíbenějších moravských lázních Luhačovice a těšte se na relaxační pobyt ve dvou v Hotelu Harmonie*** s polopenzí , wellness a romantickou projížďkou po nedaleké Pozlovické přehradě! Atraktivní lokalita Vám navíc poskytne nespočet příležitostí k zajímavým výletům i kulturním zážitkům. Můžete si být jistí, že z Luhačovic budete odjíždět nabití energií!

Luhačovice jsou oblíbeným lázeňským letoviskem

Pobyt v Luhačovicích v Hotelu Harmonie*** s polopenzí

Pohodové ubytování v Luhačovicích Vám zajistí Hotel Harmonie***, nacházející se na okraji Luhačovic, uprostřed klidné a čisté přírody. Pro Váš komfort jsou k dispozici pokoje vybavené moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem, telefonem a wi-fi připojením.

Hotel Harmonie přináší pohodlí a klid

Ke každému pokoji náleží moderní sociální zařízení

Součástí všech variant pobytů je také polopenze podávaná v hotelové restauraci. Ta se zaměřuje na českou kuchyni, regionální produkty a tradiční speciality. Těšte se na servírované snídaně a dvouchodové večeře.

Polopenze je podávána v hotelové restauraci

K odpočinku po dobrém oběde, náročném výletě nebo jen tak pro zpříjemnění dne slouží Denní bar, z něhož vede přímý vstup na velkou letní terasu. Odtud se Vám nabídne překrásný výhled do okolní přírody, takže Vaše relaxace například u šálku kávy či skleničky vína bude dokonalá.

Zpříjemněte si den nebo večer posezením v hotelovém baru

Odpočívejte při léčebných procedurách

Hotel disponuje vlastním rekondičně-relaxačním centrem, nabízejícím nespočet různých procedur – masáže klasické, aromatické, detoxikační i čokoládové, kyslíkovou terapii, perličkové, vířivé nebo bylinné koupele, rašelinové obklady, světloléčbu biotronovou lampou a další. Součástí centra je také vyhřívaný bazén, sauna, fitness centrum a tělocvična. Odpočinete si zkrátka po stránce fyzické i duševní a dosáhnete tolik potřebné harmonie!

Součástí všech variant balíčků je hned několik procedur, které zajistí, že z Luhačovic budete odjíždět plní energie:

 • 2x skořicový zábal nohou (15 min.)
 • 1x romantická vířivá koupel – Whirlpoool (20 min.)
 • 2x masáž chodidel olejem zn. Maratonec (10 min.)
 • vstup do fitness po celou dobu pobytu + možnost zapůjčení karimatek a gymnastických míčů
Součástí balíčku je neomezený vstup do wellness

Kdybyste pak měli pocit, že už máte tělo dostatečně zregenerované, můžete si vychutnat tříhodinovou projížďku loďkou na Pozlovické přehradě, kterou máte v rámci balíčku zdarma.

Něco málo o Luhačovicích a okolí

Lázeňské město Luhačovice se rozprostírá v údolí obklopeném svahy Vizovických vrchů, které zabraňují pronikání silných a studených severních větrů do luhačovického údolí. Naopak otevřenou jižní stranou sem proudí teplý vzduch, takže klimatické podmínky jsou zde velmi příznivé. Luhačovice jsou nejen lázeňským ale i kulturním městem, na přehled akci se podívejte zde.

Okolí Luhačovic je jako stvořené k výletu

V létě Vás Luhačovice potěší hned několika místy, kde se v parnu můžete zchladit. Zajděte si na nové koupaliště Duha s nespočtem atrakcí i plaveckým bazénem. Koupaliště najdete u Luhačovické přehrady, která také poskytuje prostor pro letní rekreaci.

Luhačovická přehrada vám dovolí užít si letní radovánky dosytosti

Tipy na výlety v okolí Luhačovic

Atraktivní lokalita Vám zajistí nespočet příležitostí k poznávání krás Česka!

 • Hrad Buchlov patří mezi nejstarší hrady České republiky. Jsou zde cenné přírodopisné sbírky a bohatá knihovna.
 • Zámek Buchlovice je postavený ve stylu italské barokní vily. Obklopuje ho anglický park s mnoha vzácnými dřevinami, ve kterém se volně prochází pávi.
Buchlovice jsou postavené ve stylu italské barokní vily
 • Lešné najdete pohádkový zámeček z konce 19. století. Má bohatou a cennou dřevořezbářskou výzdobu. Obklopuje ho anglický park, kde bylo v roce 1956 vybudováno ZOO.
 • Velehrad představuje nejvýznamnější poutní místo na Moravě spojené s historií Velkomoravské říše a s příchodem Cyrila a Metoděje. Původně gotický kostel ze 13. století byl v 18. století barokně přestavěn. Kousek od Velehradu najdete také archeoskanzen Modrá s ukázkou lidové architektury.
 • Kroměříž nabízí arcibiskupský barokní zámek s bohatou výzdobou interiérů a slavnou obrazovou galerií (Tizian, Cranach, van Dyk). V centru města se nachází gotický chrám sv. Mořice, barokní kostel sv. Jana Křtitele a Květná zahrada. Město bylo vyhlášeno národní památkovou rezervací a patří do seznamu UNESCO.
Zámek v Kroměříži společně se zahradami je zapsán do seznamu UNESCO
 • Ve Zlíně se nachází obuvnické muzeum s unikátní kolekcí obuvi od doby románské až po dnešek.
 • V Uherském Hradišti najdete nově vybudovaný aquapark. Nabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 186 metrů! Specialitou je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem! Součástí aquaparku je saunový svět, těšte se na 4 druhy saun a ochlazovací bazének.
 • Láká-li Vás příroda, zajeďte si do Bílých Karpat, jejichž neposkvrněná příroda Vás naprosto okouzlí!
 • Vypravte se na výlet po cyklostezce „Kolem Baťova kanálu" – ta vede z nedalekého Uherského Hradiště, přes zámek a zámeckou vinotéku v Uherském Ostrohu, dále do Veselí nad Moravou přes skanzen ve Strážnici, bzenecký zámek a zámecký park v Napajedlích a přes Topolnou zpět. Pokud Vás neláká cykloturistika, využijte možnosti plavit se po Baťově kanálu. Podívejte se na www.batacanal.cz a vyberte si nejlepší trasu pro Vaši plavbu!

Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 21.7. do 30.9.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 577 117 881, 577 117 222 nebo na emailu recepce@hotel-harmonie.cz.
 • Děti do 6 let zdarma (na přistýlce, polopenze).
 • Dítě 6–12 let 300 Kč/noc (na přistýlce, polopenze).
 • Dítě nad 12 let, další dospělá osoba 50 % z ceny voucheru (platba na recepci).
 • Turistická taxa 15 Kč/os/den.
 • Pes 100 Kč/den.
 • Více informací na www.hotel-harmonie.cz
   

Výběr varianty

nabídka byla ukončena